Bir kıza kilolusun diyince mutlu mu oluyorsunuz?

Etrafımdaki arkadaşlarımın hepsi neredeyse zayıf ve ben aralarında biraz tombik kalıyorum. Sürekli etrafımdan kilolusun, tanker, camış, kastamonu ayısı sözlerini duymaktan o kadar çok bunadıldım ki. Siz böyle yapınca mutlumu oluyorsunuz? Ha ben şöyle söyleyeyim ben ruhsal olarak o kadar çok çöküyorumki ölmek istiyorum o an yaşama sebebim yokmuş gibi oluyorum. Bence bizim kilolarımızı değil önce şu önyargılarınızı yok edin.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kirmaktan cekiniyorum eger samimiyet olsa motive ederim samimiyet yoksada kiloyla dalga gecmem insanlarla alay etmeyo sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• hiçbir kıza öyle incitecek şeyler söylemedim ama kilo verirsin ne olacak, bu kadar takılma. :-)

0|0
    0|0
  • hayır olmuyorum kimseye öyle bişey demiyorum

0|0
    0|0
  • kastamonu ayısı nedir ya abartmışlar canım :) tontiş olmak düşündüğün kadar kötü bişey de değil ayrıca gereksiz yere kuruntu yapıyosun

0|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../q4768653-tombulum-neredesin

Üzülme canım
    Tombul candır
    Gerisi heyecandır

0|0
    0|0
  • Çok yemekten kaynaklı bir kilo durumu değilse sendeki, bu ifadeler hiç hoş değil. Dahası, incitici...

0|0
    0|0
  • Yoo sadece olduğu şeyi ifade ediyoruz

0|0
    0|0
  • Bir insan kendini saç tarzıyla giyimiyle kasten mal etmiyorsa (keko apaci diyoruz boylelerine) kimsenin dış gorunusune laf etmem, edenlerden de haz etmem. Gotunuze gun mu doguyor yavsaklar insanlarla alay edince. Sen sikma canını kardesim andaval çok

0|0
    0|0
  • Kastamonu ayısı mı?
    Çok meşhur bizim oralarda ayı.

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin millete göre mi yaşayacaksın? Kilolusun çok ta tatlısın ne var bunda :)

0|0
    0|0
  • Zayıfsın diyerek onu kandırmaktansa doğruyu söylemek iyidir

0|0
    0|0
  • yoo keske her kız tombiş olsa ben tombiş hastasıyım

0|0
    0|0
  • evet böyle içimin yağları eriyor valla

0|0
    0|0
  • Sözlere bittim yalnız :D

0|0
    0|0
  • Balık etli kadınları seviyoruz, asıl olan budur, gerisi hikaye..

0|0
    0|0
  • Bir sey olmz cok istiyorsan zayifla

0|0
    0|0
  • Delinin zoruna bak ben çırpınıyorumki kilo alayım bu uyanıyor 😈😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boşver takma insanları her şeye bir kulp bulurlar

0|0
    0|0
  • Hiç takma kafana canım. Onların ileride birgün senden daha kilolu olmayacagının garantisi var mı? Hayat insanların laflarına üzülmek için çok kısa bir yer

0|0
    0|0
  • ben oluyorum :D

0|0
    0|0
  • canım aldırma benimde yüzüme laf ediyorlar. ama bilmiyorlarki hastalık oldugunu. sende aldırma gerçekten. kaç kilosun ki sen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...