Evde kaldim diyenler evlenmeyi düsünenler buraya bak?

İnsanlar niye evlenme derdinde evde kaldim diye sikayet eden kadin/erkek o kadar cok bos insan var ki ne bu acele? sahsi fikrimce sadece nitelikli insanlarin evlenmesini ve cocuk sahibi olmalari gerketigini düsünüyorum nitelikli dedigim degersiz sözde diplomaya sahip olan bos tekeneler degil dil bilen, bir alani olan, resim, müzik, dekoratif,çini vs bir insan önce bir bilgi birikimine sahip olmali ama iste bos insanlsr bilgi birikiminden cok para birikimi icin ugrasiyor evlenmek cocuk sahibi olmak icin gencliginizde beyninizi doldurun ki cocuk sahibi oldugunuz zaman biricik yavrunuza anlatacak seyleriniz olsun gencligimde ne cok kiz arkadas yaptim beehh gibi seyler yerine mesela!! Niteliksiz israf insanlar birikiyor tavsan gibi üreyen bos beyinli insanlar yüzünden tabi en az üç cocuk diyen bir cumhurbaskana sahip ülkeden ne beklenebilir ki cocuklari adam gibi yetistirin yapamiyosanizda evde kalin bir zahmet dünyaya yeni bir gerizekali kazandirmaktansa serefli ve onurlu bir insan gibi evde kalin beyler/bayanlar haksiz miyim?1!!

Güncellemeler:
İlginizi de cekmiyor değil mi zaten banne ya be evlencem kafasinda çoğunuz evlenmeyin demiyorum zaten evlenin ama kaliteli ürün yapin diyorum..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• onun yerine eğitim vermeye çalışsak daha yararlı olur ama çok zor bu halk düzelmez

2|0
    0|0
    • Güzel cevap coğu ilgilenmemis ama etrafta ne kadar saygisiz cocuk varsa iste bu heves edip hevesini almis aile kurmayi evlenmeyi evcilik sanan insanlarin ilgisizliginden dolayi simdi böyleyse gelecekteki insanlar daha beter olucak..

• tamam da kendini geliştirecek potansiyel yok doğduğundan beri moron olarak yetişmiş.

• Sende haklisin bir umut belki iste neyse güzel günlere ve sevimli insanlar görmek dileğiyle 😊👍

Erkekler Ne Diyor 3

• Yuva kurmak ister her insan böyle boş boş nereye kadar

1|0
    0|0
    • Evlenmeyin demiyorum ki evlenmeden önce bir bilgi birikimi olsun daha kendini yetistirememis insanlar evlenip velet yetistirme hayali kuruyor

• Aynen orası doğru

• ben 37 yaşındayım ve evlenmek istemiyorum benim kendi görüşüm saygı duymak zorundasınız

1|0
    0|0
    • Evlenmeyene degil zaten evlenmek isteyen ve hayatinin merkezi bu konu üzerine odali olan insanlardan sikayet ediyorum sonsuz saygim var...

• bana herkes saygı duyar sevdim seni belki bir gün ego mu yıkıp seni takip ederim ama heveslenme belki dedim

• Egonu yenme sen knk cok yakismis sana asdfgd

• Bu nasil bir anlayış a.. q yaa. Sanane milletin ne pok yediginden.

0|0
    0|0
    • Ya milletin kalitesiz ürünlerini görmek zorunda miyiz biz abi oksijen israfi hepsi bir taka yaradiklari yok

• Benim feministliğim kadin ve erkeğin esit olmasini savundugu yere kadardir ayni sekilde hayvanlarin ve bitkilerinde insanlarla esit haklara sahip olmasi gerektigini düsünüyorum yani sadece erkek egenmenliğinden değil insan egenmenliğinden de sikayet ediyorum. olmasi gereken de bu

• Hı hı 😀

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...