Evde kaldim diyenler evlenmeyi düsünenler buraya bak?

İnsanlar niye evlenme derdinde evde kaldim diye sikayet eden kadin/erkek o kadar cok bos insan var ki ne bu acele? sahsi fikrimce sadece nitelikli insanlarin evlenmesini ve cocuk sahibi olmalari gerketigini düsünüyorum nitelikli dedigim degersiz sözde diplomaya sahip olan bos tekeneler degil dil bilen, bir alani olan, resim, müzik, dekoratif,çini vs bir insan önce bir bilgi birikimine sahip olmali ama iste bos insanlsr bilgi birikiminden cok para birikimi icin ugrasiyor evlenmek cocuk sahibi olmak icin gencliginizde beyninizi doldurun ki cocuk sahibi oldugunuz zaman biricik yavrunuza anlatacak seyleriniz olsun gencligimde ne cok kiz arkadas yaptim beehh gibi seyler yerine mesela!! Niteliksiz israf insanlar birikiyor tavsan gibi üreyen bos beyinli insanlar yüzünden tabi en az üç cocuk diyen bir cumhurbaskana sahip ülkeden ne beklenebilir ki cocuklari adam gibi yetistirin yapamiyosanizda evde kalin bir zahmet dünyaya yeni bir gerizekali kazandirmaktansa serefli ve onurlu bir insan gibi evde kalin beyler/bayanlar haksiz miyim?1!!

Güncellemeler:
İlginizi de cekmiyor değil mi zaten banne ya be evlencem kafasinda çoğunuz evlenmeyin demiyorum zaten evlenin ama kaliteli ürün yapin diyorum..

0|0
14

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...