Neden kadinlara hakaret dolu kelimeler kullaniyorsunuz?

Heryerde kullaniyorsunuz becermek, bilmem ne yapmak küfürleriniz bile cinsiyetçi sizin ananiz baciniz kiz cocugunuz yok mudur? Bu duydugum sözler dogru mu? Cinsel birseyler yasayan iki insan, biri becerdigini iddia edip herkese anlatiyor evet cafede adamin birinden bu kelimeleri duydum kiz arkadasiyla özelini hakaret dolu sözleriyle marifet gibi anlatti kadina saygi duyun sizin anneniz, baciniz, kiz cocugunuz da bu felaket toplum icerisinde bir birey ya da öyle olmaya calisiyor calisiyoruz karsinizdaki insana sayginiz olsun empati bizi diger canlilardan ayiran sey bu beyin \empati bunu yapin ki insan oldugunuza inanalim haksiz miyim?

Güncellemeler:
Dalga gecenlerin kisiliksiz oldugunu düsünüyorum sizler bence evrendeki tek israfsiniz bir anadan doğup bin anaya küfür eden aciz varliklar..

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adam olmayan anlamaz

1|0
    0|0
    • Malesef adam sayisi cok az günümüzde, erkek de kadin da var ama ne yazik ki adam yok….

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• İşte hepimiz erkek doğuyoruz fakat zaman içinde çok azımız adamlık mertebesine ulaşıyor diğerleri ise erkeğin canısı die adlandırılan 5 para etmez aklı sikinden başka birşeye çalışmaya mahluklara dönüsüyoruz

2|0
    0|0
    • hergun sosyal medyada disarda böyle insanlara rastliyorum ve yasama hevesim sönüp gidiyor bu beyni bos yaratiklara dönüsmeyin hic olmazsa kendinize olan sayginiz için..

• 2 kız kardeşim ve dünyalar güzeli annem var benim öyle bir yaratığa dönuşmeye hakkım yok allahta sapıtmasın inşallah

• kadınlara güzel kelimeler kullanın bak alayınızı mikerim:DDDDDDD

0|0
    0|0
    • Önce kendinizden baslayin dalga gecilmesinden sikayet ettigim bir konu üzerine yine dalga geciliyor ne yazik ki...

• hiç gibenle gibilen bir olurmu diye bir yazı okumuştum sende bir bakıma biraz haklısın

0|0
    0|0
    • Biraz diye bir tabir olmaz beyefendi o dediginizi hic anlamadim ilk dogustan itibaren ilk insandan itibaren iki insanin cinsellik yasamasi gayet normal fakat buna cirkin isimler takilip tek tarafli dalga gecilmesi büyük şeref. sizliktir..

• Sonuna kadar haklısın mk.

0|0
    0|0
  • işin ironik yanı bu lafları kadınlar da çok kullanıyor.

1|0
    0|0
    • Kullanan kadinlara daha cok kizginim herkes keske saygili olmayi bilse önce kendisine..

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadınlarda birnevi erkekği beceriyor sen üzme kendini onlar ahlaksız zaten

1|0
    0|0
    • Kimsenin kimseyi becerdigi yok cinsellik bir doyumdur kadin da erkek de birbirini doyurur bu normaldir buna cirkin kelimeler takilip tek tarafli dalga gecilmesini anlayamiyorum

• Haklısın canım benim tepkim bu çünkü bende sinir oluyorum böyle laflara

Yükleniyor...