Babanızdan #Dayak Yediniz mi?
Geçmişe Dönüp Düşündüğümde Benim Babam Hiç Dövmedi Beni, Nitekim Son Derece Otoriter Biriydi Zira Dövmekten Beter Ederdi!

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @_Öcüü_ @Sonra_danGurme @TheKerim54 @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @vuslat_vakti @чαğмυяeятešı

• Evet Döverdi..
    27% (12)50% (11)34% (23)Oy Ver
  • Hayır Hiç Vurmadı.
    58% (26)32% (7)49% (33)Oy Ver
  • Şöyle ki:
    15% (7)18% (4)17% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Oğlum Seni İmdat Polis Diye Bağırttıracağım!

0|0
25|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken babamdan çok korkardım. Bana matematikte bölme işlemini öğrettiğinde ilk örnek gösterdiği soruyu yapamacağımda hemen kızardı. Öyle ki yan duran kağıdı düzeltmeye bile korkardım. Neyse ki ortaokula geçtikten sonra artık derslerimde beni yalnız bıraktı. İki defa dayak yediğimi hatırlıyorum birincisinde sinirimden babamın tüfeğini alıp dipçiği ile kapının camlarını aşağa döktüm, diğerinde ise 7 yaşlarımda iken eve akşam 9'da geldiğim sırada. Kış günü beni her yerde arıyordu en son polise gidecekti ki eve geldim iyi bir dayak yedim :) Onun dışında dayak yediğimi hatırlamam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok az olmustur

1|1
    0|0
  • dayak yemek, yemek yemekle aynı doğrultudaydı bizim kuşakta. okulda hoca döver evde baba döver anne döver. abi-abla dayağı yemedim çünkü yoktular.

1|2
    0|0
  • Tokat atmıştır en fazla :D

0|1
    0|0
  • Evet yedim

0|1
    0|0
  • Ohoo iki güne Bir dayak yedik. Mekik çekme aletinde falakaya bile yatırdı, ama Şu an nefret doluyum ona karşı ama belli etmiyorum.

0|1
    0|0
  • sadece 1 kez enseye tokat yedim 7 yaşında başkada olmadı :)

0|1
    0|0
  • Yedik hem de nasıl Allah polisten dayak yemeyi bir daha nasip etmesin😒😄

0|1
    0|0
  • Şöyle ki babamın rolünü abim üstlendi dayaksız büyümedik şükür.

0|1
    0|0
    • Aynen benimde 😂 babam değilde abim den yedim baya ki o da yedi benden

• He anladm demk ki kavga her zmn var :D bilmiyorum da ben de az dayak yemedm o vururdu ben gider vururdm o da hızlı vurur du ben gider vururdm sonra o daha hızlı ben pert zatrn :P ama vururdm yani kafasindan tutup yere cekerdm 😂 ustune vutun agirlik tbir jkere abim benim yakamdan tutup yere yatirdii Allahtan evde amcam vardı yani😂biz o derce kavga ediyoduk

• @benaslındayoğumm evet kavga her daim vardı. Ama hiç iyi bişey değil. Şahsen ben ne olursa olsun benden güçsüz birine vurmayı erkekliğime yediremem. Ama o yapıyordu işte. 😕😕😕

• Yedim bir kaç kez haketmistim

0|1
    0|0
  • Hayir yemedimmm

0|1
    0|0
  • Allah razı olsun dayağı eksik etmedi

0|1
    0|0
  • yok yemedim ALLAH a şükür

0|0
    0|0
  • arada bir iki kez elini indirdiğini ya da itelediğini hatılıyorum ama
    hayır dövmek için değildi

0|0
    0|0
  • yıllardır yemiyoruz haliyle ama çocukken bayağı bir canımı yaktı peder bey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...