Kapat

Annemi hiç sevmiyorum?

Annemi hiç sevmiyorum sesini bile duysam kahroluyorum kafami cama geçirmek istiyorum kendisinden su parasi istesem bile o parayi geri istiyor dun kuafore gidicegimi aksamdan soyledim sabahda soyledim sarjim bitiyor diye annemi kuafordeyken de aradim anne sarjim bitiyor ama kuafordeyim haberin olsun dedim gitmis karakollara resmimi dagitmis kayip ihbari vermis babami isten eve cagirmis napicam ben bu kadinla kafadan kontak toplumdan bile dislanmis surekli benle ugrasiyor?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yinede öyle deme cennet analarının ayakları altındadır allah bunu hadislerde söylüyor hiç öyle düşünme şöyle düşün bizim aile büyüklerimiz maalesefki eski yapıdan geliyor günümüzün koşulları ile geçmişin koşullarının aynı olduğunu sanıyolar bir gün evlenip yuva jurduğunda mutluluğa ulaşıcaksın :)

0|0
    0|0
    • Yok uvey anne bile bundan iyidir emin ol

• bir özelden pas at istersen konuşalım

• yaw iyi ki bir cennet annelerin ayakkalarının altında haaaa. kadın orospulu. k yapsa yıne her yerde aynı sözü kullancaksanız.

En İyi Kız Görüşü

• Öyle söyleme yinede annen de seni düsünüyor o senin gibi yetismemis demek ki yazik kadina 😞

0|0
    0|0
    • Öyle bir amaci yoktur kadinin. Sadece seni merak etmis bundan bunu cikarma. Niye annen seni böyle göstermek istesin gercekten annene uzuldum şu an, senin gibi bir evlada sahip olduğu için. Değerini bil o kadinin , bir gün kaybedersen çok üzülürsün

• Anlaman icin bizim evde yasaman gerek benim gibi uslu bir kizi haketmiyor

• Burda bize anlattiğin sekilde annene durumu anlatabilirsin o zaman

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• oda seni sevmiyor

0|0
    0|0
  • Şuraya götürmeni öneririm. Görünüşe göre sen gideceksin yakında :)
    http://bakirkoyruhsinir.gov.tr/

0|0
    0|0
    • Akrabalarimiz yatirin filan diyo zaten babam abim filan da diyo ben gitmem korkma sen sorun benden kaynakli degil

• Evi terket madem yeter kadına çektirdiğin:/

0|0
    0|0
    • O bana cektiriyor ben ona nereye gittigimi soylemiyorum gibi bir imaj yaratiyor

• babanla diyaloğun nasil? annenin bu tavırlarına baban ne diyor.

0|0
    0|0
    • Cevremizde ki herkesle kavgali tek bir esi dostu arkadasi yok

• evlilikle ilgili duşüncen nedir bilmiyorum ama annemden bir an evvel kurtulcam diye yanlış acele bir evlilik karari verme sakın.

• Peki

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Sus lan annen o senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...