Kadın egemen bir toplumda yaşıyoruz buralarda savaş yok acaba neden (tersine dünyada yaşıyorum) ?

Bu akşam öyle bir soru sormak istiyorum ki biraz hayalprestlik gibi olacak ama 8 Mart yaklaşıyor malum bende Türkiyeyi kadın egemen bir ülke olarak nitelendiriyorum :)

ve hikayede yazdım kafamdan dinleyin :)
___________________________________________Kadın egemen bir toplumda yaşıyoruz buralarda savaş yok acaba neden (tersine dünyada yaşıyorum) ?______________________________________
Ben Türkiyede yaşayan bir erkeğim bizim toplulumuzda kadınlar yönetir bizi onların sayısı fazlacadır mecliste erkek vekil sayısı 2 elin parmağını anca geçiyor resmen kadınların dediği oluyordu biz erkekler biraz tırsıyorduk onlar ama ne savaş çıkıyordu nede insanlar bir birine zarar veriyordu annelerin dediği kanundu çünkü ben ülkemi seviyorum çünkü ben türkiyeliyim mutluyum :)
________________________________________________________________________________

Eğer böyle olsaydı kadın egemen bir toplum olsaydık ne gibi sonuçlar gözlemlenirdi :) hayalprestlik güzeldir düşüncelerinizi alayım :)

#pilavüstü bugün farklı bir soruyorla iyi akşamlar herkese :)

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...