21 yasima geldim hala karanliktan korkuyorum?

Geceleru evde tekken , veya disarda issiz yerlerde zifiri karanlikta hep seytan cin ruh gibi seylerle karsilasacakmisim gibi hissediyorum askerim hemen hemen her gece nobete gidiyorum zifiri karanlik bazi simgeler goruyorum kotu seylere benzetiyorum gozleri parliyor beni izliyor gibi geliyor cocuklugumdan beri boyle tabi ben bunu hayatimda kimseye anlatamadim anlatamam deli derler diye. Bunu hic dusunmuyorum kafadan cikariyorum bir nebze de olsa rahatliyorum aklima gelmiyor ama kafaya takinca halisinasyonlara kadar gidiyor. Nobet mevzisinde bazen cokup kafami disari cikartmiyorum gordugum seyler yuzunden ve onu gormedim farzediyorum gecici birsey mi bu?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Yedi yasimdan beri yalniz kalirim karanligi cok seviyorum

0|0
    0|0
    • Bende 8. siniftan itibaren yalniz yasamaya basladim korka korka korku filmlerini zorlaya zorlaya kendime izletince kucukken, beyinde kalmis demekki

• Aksam uzaniyorum lambalar kapali film mac bisilernizliyorum aklima geliyor tavandan simdi kipkirmizi bir seytan bakiyor hissine kapilip bakiyorum bos geri ceviriyorum kafami ordaymis gibi geliyor bidaha bakiyorum yine bos borgun gorecem altima sicacam o olacak

• Doktora gitmelisin

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendini oyle sartlamissin ondan, kendi kendinj korkutuorsun oyle bisy olmadiginu snde biliosun aslinda

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama sartlandirmiyorum , uzaktaki golgeler simge gibi gorunuyor iste

• Rahat ol kasma kendini

• Bende boyle rahatlatiyorum kendimi, ergenlik doneminde 5 6 sene önce izledigim flmlerden hep boyle beynime yerlesti

• Olabilir anormal bişey yok :)

0|0
    0|0
    • Senin gibi maceraci sevgilim olsa eglenceli de yalnizim askerim :D manyak gibi inanarak konustugum sevgilim yok oyuzden anormal birsey var :D

• Bende aynıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...