Çok zor zamanlar geçiriyorum. Zor zamanlarımda ne yapabilirim? Önerileriniz nedir?

Her şey üstüste geliyor ne yapacağımı bilmiyorum. Depresyonum yeni yeni düzeldi.Önerileriniz nedir?

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine yeni ugraşlar bul. koşu yap, vucut gelistir, kitap oku, yeni yemekler yapmayi ogren, cocuklarla vakit gecir, huzur evine git yaşlilarla vakit geçir, Ya da ne bileyim işte bu tür vakit harcayabilecegin şeyler düşün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İstemek başarmanın yarışıdır. ufak bazı sıkıntilar bende yaşadım. zamana ihtiyacın var. kendini asla salma. hedef köy, arkadaş ortamlarına takıl sohbetbet. çizgi film izle bol bol gül. zamanla gideceksin ki herşey düzeltecek

1|0
    0|0
  • Su iç

0|0
    0|0
  • Bol bol calisin bnce

0|0
    0|0
  • içten dua et...

0|0
    0|0
  • sabır diliyorum sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu yaşta depresyona girecek kadar Nasıl büyük sorunların olur. Benim sana tavsiyem içine atma, birileri ile paylaş, rahatlarsın.

0|0
    0|0
    • yaşla olmuyor bazı şeyler yaşadıklarınla oluyor. Hayatımı bilmiyorsun malesef.

• Tamam da sen kendini bu sorunların sebebi ya da muhatabı olarak görürsen işin içinden çıkamazsın. Düzeltme yoluna git, birileri ile paylaş fikirler al.

• la havle çek her gün 100 kere

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarınla vakit geçir

0|0
    0|0
Yükleniyor...