Çok zor zamanlar geçiriyorum. Kendimi yeni yeni derslere vermeye çalışıyorum. Önerileriniz nedir?

Sinirlerim çok bozuk depresyon geçirdim 2 yıl boyunca ve daha yeni yeni kendime geldim ygs sınavı var ve konular tam değil. Ne yapacağımı bilmiyorum. Elimden geleni yapıcam ama konuları bitirmek çok zor gibi. Türkçe bitti diğer dersleri bitirmeye çalışıyorum mf öğrencisiyim. Kendimi daha yeni yeni derslere vermeye başladım. Depresyondan yeni yeni çıkmaya başladım. Psikoloğa gidiyordum. Son zamanlarda kötü şeyler yaşadım. Trafik kazası geçirmiştim sonrasında yaşadığım ilişkilerde hep geçmişteki insanı bahane ettiler duygularımla oynadılar ve sinemaya gitmiştim eski konuştuğum kişi beni aklındakini düşünerek hissederek öptü ve beni kullandı. Ve beni hissetmedi. Benim herkes yaşama sevincimi öldürmeye çalıştı. Şimdi yeni yeni toparlanıyorum. Annem geçen yıl depresyon geçirmişti. Annemin ağlaması ile uyanıyordum. Ygsye hazırlanıyordum. Geçen yıl bu olaylardan dolayı yapamadım ve bu sene depresyonum devam etti. Geçen yılda annemin depresyon geçirmesi ve yaşadığım olaylar depresyona soktu. Hala devam ediyordu şimdi daha da azaldı. Kendimi derslere vermekte güçlük çekiyordum. Ve tıp istiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum.Önerileriniz nedir?

0|1
14

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...