Çok zor zamanlar geçiriyorum. Kendimi yeni yeni derslere vermeye çalışıyorum. Önerileriniz nedir?

Sinirlerim çok bozuk depresyon geçirdim 2 yıl boyunca ve daha yeni yeni kendime geldim ygs sınavı var ve konular tam değil. Ne yapacağımı bilmiyorum. Elimden geleni yapıcam ama konuları bitirmek çok zor gibi. Türkçe bitti diğer dersleri bitirmeye çalışıyorum mf öğrencisiyim. Kendimi daha yeni yeni derslere vermeye başladım. Depresyondan yeni yeni çıkmaya başladım. Psikoloğa gidiyordum. Son zamanlarda kötü şeyler yaşadım. Trafik kazası geçirmiştim sonrasında yaşadığım ilişkilerde hep geçmişteki insanı bahane ettiler duygularımla oynadılar ve sinemaya gitmiştim eski konuştuğum kişi beni aklındakini düşünerek hissederek öptü ve beni kullandı. Ve beni hissetmedi. Benim herkes yaşama sevincimi öldürmeye çalıştı. Şimdi yeni yeni toparlanıyorum. Annem geçen yıl depresyon geçirmişti. Annemin ağlaması ile uyanıyordum. Ygsye hazırlanıyordum. Geçen yıl bu olaylardan dolayı yapamadım ve bu sene depresyonum devam etti. Geçen yılda annemin depresyon geçirmesi ve yaşadığım olaylar depresyona soktu. Hala devam ediyordu şimdi daha da azaldı. Kendimi derslere vermekte güçlük çekiyordum. Ve tıp istiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum.Önerileriniz nedir?

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• zor zamanlar geçirdiğin belli.. bu sefer olacağına başaracağınıza inanıyorum... içinde mücadeleci ruhunu asla yitirme her zaman pozitif ve emin olduğun iançın ile ayakta kalmaya gayret göster... ilişkilerin dilediğin gibi olmamış yıpranmışsın burda senin bir kabahatin yok.. her yönülyle düşüncelerini dinlendirmeye kendin için daha sağlıklı düşünmeye içtihyaçın var... kendi dünyandan asla kopma.. önünde sınavın var.. sadece bunu düşün... geleceğin açısından dilerim bütün güzellikler peşinden ardı sıra gelecektir.. umutlu ümitli ol...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • devam et calis iste hayirlisi olsun

0|0
    0|0
  • Yasadiklarin kolay değil. hedefini köy, sosyal ortamlarda bulun. İnternet TV ve sosyal. medyayı kapat. taaaki. hedefine ulaşana kadar

0|0
    0|0
    • neden onlar engel olmuyor ki o kadar engel olan geçmişteki yaşadığım kötü şeyler aslında

• #Soran merhaba oncelikle cok gecmis olsun, yasadiklarin cok zor gercekten fakat yasanilan olaylarin telafisi mumkun olmuyor ama sadece bir nebze destek olma ihtiyaci duydum, ben hakmer hasar danismanligi ve yonetim hiz. Balikesir temsilcisiyim, yapmis oldugunuz kazadan talep edeceginiz maddi hak konusunda yardimci olmak isterim..

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah yardımcın olsun, hakkinda hayırlısı neyse o olsun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...