Güzel günlerin sizi beklediğinize inanıyor musunuz?

Hepimiz güzel bir gelecek düşleriz. Sırf onun için yatırımlar, planlar yapar dururuz... Bizim isteklerimizin dışında birtakım yeni gelişmelerde olabilir. Kimimiz bu durumdan bezer pes ederiz, kimimiz yoluna durmadan devam eder. Eğer perşembenin gelişi çarşambadan belliyse, az çok yakın geleceğimiz de bellidir... Ne diyorsunuz? Sizin için gelecek parlak mı, yoksa bir belirsizlik mi?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Evet, güzel günler beni bekliyor. Hatta ben Şu an o günleri parça parça inşa ediyorum. Şu an hayatımda her şey güzel. Tabiki sıkıntılar ve sorunlar var ama tüm bunlar güzel günlerimi tasarlayan, onlara katkıda bulunan etkenler. Ben çalıştığım, çabaladığım ve hedeflerimin peşini bırakmadığım sürece kötü olması olası değil. 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gelecegim parlak. Cunku kendimi iyi biliyorum. Umudumu hic kaybetmeyecegimi biliyorum. Basarili olacagimi biliyorum. Ha tokezleyecegim zamanlar olacaktir elbet hayat kolay degil. Ama gucluyum ve iradeliyim. Gun gelir benj tokezleten o hayatin tekerine comagi ben sokarim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 9

• İnanıyorum vede inanmaya devam ediyorum edeceğimde

0|1
    0|0
  • Belirsiz ama güzel olucağına inanıyorum

0|1
    0|0
  • İnanıyorum.

0|1
    0|0
  • Allah bilir allah ne takdir ettiyse o hayırlısı derim geçerim

0|1
    0|0
  • herkeste bir beklenti vardır. herkesin güzel günleri olmuştur olacaktır. tekrar gelir mi bilinmez ama, insan bekliyor işte :)

0|0
    0|0
  • Geleceğim parlak çünkü gelecek yüklü miktar miras var babaannemin babaannesinden gelen bir miras o olmasa hayata böyle bakmazdım umut herşey bu hayatta yüzüme bakmayan haysiyetsizlerinde kardeşi olduk hemen insanları tanıdım para sayesinde...

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Yolun geleceğini çizdim , geçmişi gibi. Ben bir şey beklemiyorum. Pes ettim artık.

0|1
    0|0
    • Aynen dostum, bende pes ettim artık.

• 10-12 yaşımdan beri yani kendimi bildim bileli hep hayal kurdum bunlar için çalıştım. Hep acıları, yalnızlıkları ve yoklukları çektim. Şimdi yaş oldu 35 artık pes dedim. Yeter ki böyle kalayım yeter artık bir şey istemiyorum bu dünyadan. Çok şükür deyip geçiyorum ne bir hayalim var ne de umudum.

• Sende haklısın. Bende 30 yaşındayım. Yoruldum artık hayal kurmaktan.

• hayır be abi

0|1
    0|0
Yükleniyor...