Dışlandığımı hissediyorum?

ne zaman ailece bir yere gitsek, hep arka plana atıldığımı hissediyorum. bir misafirliğe gitsek, oradaki çocukların ilgi odağı genellikle ablam oluyor. haliyle herkes ablamla ilgilenince, ben öylece kalıyorum. hani ablamla ilgileniyorlar deyince ablamın tatlı şirin olduğunu falan zannetmeyin. zamane gençlerinden. siyah kıyafetler, kulakta 5-6 delik, ifadesiz bir surat, bilek kesmeler falan. çocuklar da ona yöneliyorlar genel olarak. tam da bir hadi işine gibi davranır. liseye geçtiğinden beri bilmem kaç küsür tane sevgili, yok okulum çok güzel, harika, şunları bunları yapabiliyorum... bi' yerleri kalkık yani (afedersiniz). evde annem babam olmayınca da bana posta atar. bugün sırf birşey yüzünden ne hakaretlere maruz kaldım.. dayanamıyorum artık, fazlalık olduğumu, ölmem gerektiğini düşünmeye başladım. ne olur yardım edin...

Güncellemeler:
Tam da bir sü***k gibi davranır. olacaktı, düzeltilmiş. :(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok şeapma ya boşver. En güzeli o

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyleyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hay abla'nın...

0|0
    0|0
  • bir taattile ccik

0|0
    0|0
  • öyledir her ailede ağzına sıçsalar dahi tutulan evlat olur

0|0
    0|0
  • Tercih senin burda oldugunu göster

0|0
    0|0
  • Ablan fazlalık asıl ergen fazlasıyla :D

0|0
    0|0
  • Ablanı öldür

0|0
    0|0
  • boşkoyyy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence sen ablanı kıskanıyosun

0|0
    0|0
    • ya ama hep bu söyleniyor, gerçekten ben sıkılmaya başladım, kıskansaydım ona benzerdim değil mi?

• Kanka umursamaz davran sen de sana tavır alanlara. Acilen meşgul olacak şeyler bul kendine

0|0
    0|0
    • evet, iyi bir fikir, teşekkürler

• SALLA

0|0
    0|0
Yükleniyor...