Kadınların Çalışması Doğrumudur Ve Oluşabilecek Zararlar Nelerdir?

Soru detayı gerektirmeeycek kadar açık ve net makale ise sanırım deftaydan daha açık ve net

http://www.sunnetullah.com/?pnum=1497&pt=Kad%C4%B1nlar%C4%B1n+%C3%87al%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1+Ve+%C4%B0%C5%9F+Hayat%C4%B1

0|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

• sımdı cagdas yobazlar elestırır seni.:)

0|1
    0|0
    • Ben halkın kinamasindan dolayı Hakkı söylemekten geri durman. kisinin akillica yapacagi en akilli is kendi gölgesini yakalamaya uğraşıp ömrünü bir hiç uğruna tuketmekten vazgeçip Allahın ve Resulunun emir ve yasaklarina sarilmalidir

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu iğrenç yazi kadar iğrençsiniz.

İslam ülkeleri vs Japonya, İslam ülkeleri vs Norveç

Diye verilecek cevap yeterlidir.

0|1
    0|0
    • Sen önce profil fotonu değil. Gece karşıma çıksa korkudan duvarlara tırmanırım

• İnanırsan da kendine inanmazsan da kendine ancak bir gerçek var;
      2X2= 4

Buna 5 diyenin aklından şüphe ederim

• Akıldan suphe edene bak. Islam dunyasından biri :D

Sence japonlar mı zeki afganlar mı? Bos tartismalara vaktim yok cevap belli. Engelliyorum

• Kadın çalışmalı evde oturup boşa ömür tüketecegine bir işe yarasın ayrıca calismayan kadın eşine manen eziyet verir.

0|0
    0|0
    • Boşuna ömrü tuketexegine Allahın emirlerine riayet etsin yasaklarindan uzak dursun mesela örtünmek gibi

• Okudum ayetlere bir şey diyemem ama yazanın şahsi yorumlarını abartı buldum boşanmaların huzursuzlugun nedenini kadınların çalışmasına bağlamış.. Aile kavramını bilen kadın çalışırken de eş anne olabilir. Kaldı ki evliligi yürüten sadece kadın değildir beraber bir yola cikildiysa yazılanların çoğu erkek için de geçerlidir..

• Evin geçimi erkege aittir

Erkekler Ne Diyor 2

• Kadinlarin calismasinda sıkıntı yok. Isteyen çalışsın.
    Sorun kadinin calismak zorunda oldugunu dusunmekte. Kadinin calismasini gelismislik kriteri olarak algilamakta.
    Memleketin kalknmasi icin kadin istihdami artmali deniyor. Arkadas calismayi tercih etmeyen kadin vatan haini mi?
    Insanlar calismayan kadini kucuk gorur oldu. Cok yanlis bir algi.

0|0
    0|0
    • otursun evine ailesine baksın onlarla ilgilensin. O zaman bu kadar boşanmalar meydana gelemz ki zaten makalede buna atıf yapıyor

• Arkadas bu tercih meselesi. Asil sorun kadin istihdaminin topluma etkilerini arastirmadan fayda maliyet analizu yapmadan ezbere hareket etmekte.
      Kadin istihdami artsin diye onca kaynak harcaniyo ama gercekte iyi mi yapiyoruz kotu mu yapiyoruz belli degil.

• kesinlikle çalışmamalılar. oturacak evinde kadın dediğin. çalışan kadın olunca şöyle sıkıntılar çıkıyor.

1- evine hizmet etmek eziyet gibi geliyor.
    2- gereksiz harcamalar yapıyorlar.
    3- hiç birşeyden memnun olmuyor.
    V. s

0|0
    0|0
    • vs daha bir dünya sebep. Doğru diyorsun kardeşim

Ama istisnaları her zaman tenzih etmişimdir

Yükleniyor...