Şu anda mutlu olmak için bir sebeb?

Bana şu anda mutlu olmak için bir sebeb soyleyebilirmisiniz? var mı öyle bir sebeb?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Müslüman bir ülkede Müslüman ve Türk olarak doğmak.. Sağlıklı bir hayatımızın olması.. Ve bunlara şükredecek aklımızın olması.. Yeterince mutlu olmaya yetecek sebep bence.

0|0
    0|0
    • Tabi ki bunlar gercekten iyi sebebler ama su anda bu icimdeki mutluszlugu bir an icin olsa yani uyuyana kadar atmak icin bu sebeb lazim ufak ama etkili bir sebeb

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim var, iki elma yedim. Yarına yapılacak her şeyimi bugün yaptım. Uykum var ve az sonra da erkenden yatacağım. Süper. :D

0|0
    0|0
  • Mutlu olmak icin hic bir sebep yok eger bir kere dusunmeye basladiysan. Gecmis olsun aramiza hosgeldin. Ama oyalanmalik sebepler sayabilirim.

0|1
    0|0
    • Harbimi diyon s. ctik yani :/

• Sevgilime bozuldum demedin mi? Saniyorum uyduruk bir tepki verdigi icin bozuldun. Ona anlat iste neden bozudugunu.

• Öyle bir sebebim yok

0|0
    0|0
  • Sağlığının yerinde olması

0|0
    0|0
  • Umut

0|0
    0|0
  • Sebep çok

0|0
    0|0
  • Nefes aliyoruz elimiz kolumuz tutuyor ne bilim sağlık sorunumuz yok mutlu edebilir bizi

0|0
    0|0
  • mutlu ol çünkü mutsuz olmak daha çok yorar insanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fiziksel acı çekmiyoruz nefes alıyoruz sağlığımız yerinde ailemiz yanımızda. Gayet mutluyum mutlu olalım

0|0
    0|0
  • mutsuzluk var her zmn

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...