Kısa boylu erkekler iticimidir?

Boyum 169 cm. Kısa boylu erkekler iticimidir? Oyleyse neden? Çevremde hiç bir zaman ilgi çeken bir insan olmadım. Bundan rahatsızlık duyuyordum tabi ki ama önemli derecede değildi. Ta ki beğendiğim kızdan red yiyene kadar. Ben sevmesine severimde sanki begendiğim sevdiğim seveceğim hiç bir kız beni sevmeyecekmiş gibi hissediyorum. Acayip berbat birşey. Kabul görüntü önemli ama bu çalışmayla elde edebileceğim birşey de değil ki. Hele ki bazı şeyleri anlamak mümkün değil.Çevremde o kadar mal, oturmayı kalkmayı bilmeyen insan var ve hepsi ilgi goruyor. Arkadaş resmen ergen triplerine girdim zoruma gidiyor. Bazen kendi kendimi yiyorum neden daha uzun değilim diye, sonra kendimden kötü durumda olanları hatırlayıp şükür halime diyorum. Anlayamıyorum arkadaş, anlayamıyorum.Ölelimmi kısayız diye.

Hayallerimiz var ama, sanki hepsi yalanmış gibi geliyor artık.

Vaov tekrar okudumda, harbi ağır ergenim galiba :).

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• İnsanları ellerinde olmayan değiştiremeyeceği şeylerle yargılamak çok saçma, boy gibi. kimse kendi boyunu ayarlamıyo şahsen ben hiç takıntılı değilimdir ki boyum 173. sende kendini farklı alanlarda geliştir dert etmek bir işine yaramaz yani

0|1
    0|0
    • Katılıyorum. Zaten oyle hiç birşeyden anlamayan bir insan degilim. Ama sanirim kendime bir ugraş bulup biraz umursamaz olmaliyim. Biliyorum zaten zamani gelince olacak birşeyler ama benim istediğim neden olmuyor diye yukleniyorum kendime. Hazmedemiyorum.

• Olmuyorsa olmaması gerekiyordur diye düşün

• Oyle yapmazsak zaten çekilmez : )

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim boyu kisa olup son derece guvenli insanlar bile var bunu dert etme senin sorunun cekingenlik konusunda sana yardim edebilirim. Sevdigin biri oldu mu hic kardesim icten ice veya normal farketmez yani hoslantidan daha fazla bir duygu hissettigin cocuklukta veya bu aralar farketmez? Cekingenligin yasanmis veya yasanamamis duygulardan kaynakli olabilir psikolog bana bu konu hakkinda bunu tespit etme ve cozum bulma yontemlerini anlatti. Yalniz bir kez bile sevdiysen ayri cozum yollari hic sevmediyseb ayri cozum yollari var ona gore anlaticam kardesim iyi dusun.

0|1
    0|0
    • Sevinirim. Ozelden konuşursak daha iyi olur. Burdan yazmak istemiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Benden kısa olmasını istemem elbet

0|0
    0|0
    • Orası öyle. Zaten uçuk kaçık insanlara bakmıyorum. Davul bile dengi dengine demişler. Kendi boyutumdakilerden bahsediyorum. Orta sondayken benden uzun bir kiz arkadasim vardida utancimdan dansa kaldiramamistim kizi. Bilmiyorum. Senden kısasını istememe sebebin yanina yakişmamasi. Başka bir sebebi var mı peki?

• Yanımda çocuğum gibi kalırsa ister istemez garip hissederim

• Haklısın

• Itici değil

0|0
    0|0
  • Ben 177 boyundayım ama sevgilim 168 boyunda onu çok seviyorum evlenmek istiyorum

0|0
    0|0
    • Hayırlısı olsun. Ya bende bir yanlış var ya da çevremdeki insanlar yanlış. Hangisi çözemiyorum. Kendimi biliyorum ama kime sorsan kendisi mukemmeldir ya zaten. Ondan kendimi pek iplemiyorum :).

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...