Nedir bu çekememezlik, nedir bu ön yargı, bu nefret?

Gerçekten insanda sabır bırakmıyorsunuz. Sevgilim tıp öğrencisi, ben hemşirelik. Bu aralar sınavları var, stajları var, moral olsun diye doktor-hemşire ilişkisi adında bir bence yazdım. Millet söylemediğini bırakmamış. Hemşireler doktorların peşinde dönüyormuş da, ben de birini kapmışım da, iki gün sonra tekmeyi vururmuş da bilmem ne... Adamla sözlüyüz yahu! Birbirimizi seviyoruz,3 senedir beraberiz. Bizim mutluluğumuz birilerine batıyor mu? Nedir bu çekememezlik? Nedir bu ön yargı? Nedir bu hemşirelere duyulan nefret? İnanın ben de sizin gibi kötü insanlardan nefret ediyorum. Başkalarını mutsuz ederek mutlu oluyorsunuz ya, umarım hiçbir zaman o özendiğiniz hayatlara sahip olamazsınız...

1|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• benmde erkek arkadasm tıp okuyor valla ben artık kımseye soylemıyorum oyle abartıyorlarkı sankı doğaustu bısey bu.. evet genelde cok kıskanıyorlar. oooo gamzenın sevgılısı tıpçı ben artık kımseye anlatmıyorum... yok nasıl buldun yok bızede bulsana arkadaslarından çok ıgrenc seyler.. ben artık kımseye soylemıyorum bıle. zaten ben onu tıp okurken bulmadım 6 senedır cıkıyoruz ve o tıpp ıkıncı sınıfta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende bilmiyorum ki

0|0
    0|0
  • Kimse mutlu değil ya,
    mutluluğa erişemeyeceğini anlayan herkes seni suçlar.
    Tu kaka der.
    Günah keçisi yapar.
    Sende hata...
    Neden burada paylaşıyorsun ki?
    Sen mutluluğunu, mutlu olduğun insanla paylaş kardeşim.
    Mutluluğunun devamını diliyorum.

0|0
    0|0
  • Sen ilişkini insanlar için mi yaşıyorsun? Kim ne derse desin siz muttluysanız kimseye laf düşmez. Eğer insanların söylediklerinden bu kadar etkileniyorsan senin evlilik hayatın zor olur. Mutluluklar.

0|0
    0|0
  • xper almak için geldim.

1|0
    0|0
  • He ya sizin ilişkinizi gördükçe kıskançlıktan çatır çatır çatlıyoz bir bilsen.

1|0
    0|0
    • Al bir de burdan yak. Ya cidden hepinizin dengesi bozuk...

• Ya ne burdan bak güzelim :) Niye kıskanalım seni neyini çekemeyelim memlekette ki tek hemşire sen değilsin tek doktorda enişte değil. Allah mutlu mesunt etsin bize ne

• :D doktorda hemşirede bu ülkede abartılan meslekler bence

0|0
    0|0
  • Benceni okumadım ama yanlış bir mecrada yazdığını düşünüyorum. Kızma nedenlerini de tahmin ediyorum;belki de biliyorum:) Boşver takma bence... Kıskançlık ve ön yargı bu toplumda iki ağır hastalık oldu maalesef...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sitenin zeka seviyesi ortada, her konuyu nereye çektikleri de belli.
    Bunları bile bile özelini anlatmaya gerek yok ki.

Hiç tanımadığın insanların senin hakkında ne düşündüğünü önemseme.
    Boşver, sen seni bildikten sonra ne derse desin alem.

0|0
    0|0
  • Sana fazla yüklenmişler. Boşver takma birbirinizi seviyorsanız sorun yok mutluluğunuz bozulmasın ❤ sevenleri kıskanırım ama ayrılmasınlar içime oturuyor 😀

0|0
    0|0
  • İnsanların sozlerine aldırıs edersen huzurun bozulur boş yere o yuzden boşvericeksin.. he he de gec 😄

0|0
    0|0
  • hayırıdr? ne atar yapıyon? sinirlenmiş gelmiş burda başlık açmış ahahah :D :D

0|0
    0|0
  • insanlar böyle

0|0
    0|0
  • Kıskanmıslar seni

0|0
    0|0
  • Insan oğlu işte

0|0
    0|0
  • Aşkın mesleği yok aşk her yerde aşk ve dunyanin en kotu yerinde bile olabilir. Hic kafana takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...