Bu fotoğraf ne anlatıyor biliyor musunuz? Ne görüyorsunuz bu fotoda?

Bu fotoğraf ne anlatıyor biliyor musunuz ? Ne görüyorsunuz bu fotoda ?
Heather Clark, 3 yıl önce ölen bebeğinin kalbini, nakledildiği kız çocuğunda dinlerken. Renkleri ve ırklara farklı ama sevinçten ağlıyorlar. Çünkü kalbin ırkı olmaz. Bu kadar kin, nefret düşmanlık ayrım yetmedi mi? bakın ölüm var ölüm sakın unutmayın..

6|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Çocuktaki şaşkın bakışlar.. bir haber herşeyden :/

0|1
    0|0
    • onun için sen de organ bağışında destek ol.. bir çocuk sevindirmek ne güzel bir duygudur deği l mi

• Teşekkürler:)

En İyi Erkek Görüşü

• ölümü bilen insanlar, hiçbirşeyden korkmazlar, ortada bir ayrım varsa, ölmek pahasına'da olsa o düzeni bozarlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Dünyaya verebilecek en güzel mesaj...

1|1
    0|0
    • yahu bırak dünyayı baksana sitedekiler bile o mesajı almıyor dünya nasıl alsın

• görüşmek üzere esen kalın.. en güzele emanetsin :)

• 😊😇😊

• Çok duygulandım ya :(

0|1
    0|0
  • Keşke herkes bu anne gibi olabilse. Şu vücudun üstündeki deri parçasının ne renk olduğunun bir önemi olmadığını kavrayabilse herkes.. Keşke fiziksel farklılıkları gören gözler, biraz da güzellikleri görebilse.. Belki daha yaşanılır bir yer olurdu dünya.

0|1
    0|0
  • ayy yaa kıyamaam bende bağışlicam organlarımı ama o kadın için çok zor olmalı :( düşünsene bebeginin göğüs kafesini parçalayıp kalbini alıyorlar bunu kendim için yaparım ama benim parçamdan birine izin veremezdim heralde

0|1
    0|0
    • işte sen batıni anlamda bakıyorsun zahiri anlamda bakmıyorsun olaya.. aslında kalbi kalbinde atıyor sadece beden farkı var... yazdığım senaryo kurgusu bunun hakkındaydı işte

• hatırlamıyorum kaçıncı sanırım 2. olsa gerek işportacıdan cd alınca aralarında küçük diyalog geçiyor işte orda dalga geçiyor üç maymun filmiyle.. ceylan da otopsi yaparken dikkat et onun kıyafetlerine benziyen ve ona benzeyen birini seçmiş ve otopsi de ölen kişi iç çmaşırı giymemişti adli tıpçı öyle diyordu.. revep ivedik ben de iç çamaşırı giymiyorum diyordu

• hee evet ya dogru aynı zevksiz gomlek :D

• Ama benim ciğerim yaanaar 😕

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir sahne
    Duygulandırıyor...

0|1
    0|0
  • Gözlerim doldu. Bir annenin masum kalbi var.

1|1
    0|0
  • duygulandırıcı

0|1
    0|0
  • cok aci... ama bir yandan cok güzel ne biliyim iste

0|1
    0|0
  • Hepimiz aynı yere gideceğiz neden bu küslükler var? İyilik içinde yaşamalı insanlar

0|1
    0|0
  • Gördüğüm en güzel fotoğraf

0|1
    0|0
  • Haklısın evet görmüştüm bu haberi daha önce

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kelimeler kıfayetsiz kalır bu manzaraya hıkayeye

0|1
    0|0