Günlük tutar mısınız?

Günlük tutar mısınız?Hep istemişimdir ama birileri okur diye bu isteğimi hep erteledim. Peki siz günlük tutar mısınız?

1|1
39|34

En İyi Erkek Görüşü

• Oğuz Atay'ın bir sözü var.
    ''Kimse dinlemiyorsa beni ya da istediğim gibi dinlemiyorsa, günlük tutmaktan başka çarem yok.''
    Tutun birşeylerin ucundan. Bugüne boşver yarına boşver. Ardınızda bir eser bırakın hiç olmazsa.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tutuyorum, ama yazı değil o günün resmini çiziyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• ben gunluk bır ara heves edıp tutuyordum sonra bıraz ara verdım ananem sagolsun bulup yemek tarıflerı doldurmuş gunlugume bır gun yazayım dedım bır actım sebzelı karnıyarık tarıfını gordum napıyım ne dıyım şaşırdım

2|0
    0|0
  • ben ses kaydı yapıyorum sevdiğim kıza itafen onunla konuşuyorum ama her gün yapmıyorum arada sırada keyiflenince ya da üzülünce onunla konuşmak çok iyi geliyor kayıtlarımı bir flash belleğin içine sakladım bana bir şey olduğunda onun eline geçer umarım

2|0
    0|0
    • Kiz iletism halinde birimi. yoksa sen hayelinde biri biri varmis gibimi yaziosun hani bigun olur diyemi? vbnde uyguluycam iyi fikirmis bnde ses kaydi yapip silerm yazmaktan kolaymis. fikir babasi sensin saol

• Ee kizn kendine niye acilmiyosun ki?

• @Rozetin sadece o üzülmesin diye.

• Günü 1 değil de haftada 2-3 defa elime alıyorum. Ne zaman açıp herhangi bir sayfasını okuyacağım bilmiyorum. Aslında bir iki defa açıp okudum içim bunaldı :D
    Zaten sorunlarımı kendimle yaşayan biri olduğum için dolayısıyla yazdıklarım da genellikle kafama takılmış konular veya kendimi iyi hissettiren diğer şeyler oluyor bir de ileride gerek olur diye düşündüğüm tecrübeler :)

1|0
    0|0
    • Aynen bnde aynisini yapiyorum. bnnde geriye donup okumak istemiyorum. yazdikca takinti olurmu sence? birde diyelimki olumsuz bisey oldu sen unuttun sona bida sans aynisini hatrlatrmi. O duygulari. bnde hersryi not alirm

• @Rozetin takıntı olacağını sanmıyorum.
      Ayrıca günlüğe tutacak kadar seni etkileyen bir durum tekrar başına geldiğinde ve eski yaşadıklarını unuttuğunu sayalım sen unutsan bile bilinçaltı onu mutlaka hatırlayacaktır tekrar aynı duyguları aynı içtenlikte yaşayacağını düşünmüyorum

• tutmam

1|0
    0|0
  • Hep içimdekileri döküyorum günlüğümün başında "okuyan kişiler okuduklarınızdan mesuliyet kabul etmiyorum bu yazdıklarımın içinde sizde olabilirsiniz" yazıyor ama yinede saklıyorum okunsa anlardım heralde ya :D

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Tutmam

1|0
    0|0
  • tutmam

1|0
    0|0
  • Evet tutuyorum, ayrıca artık kağıt yerine digital de, bu konuda sana yardımcı olamaz mı? Bir ddr al, ona yaz... Senden başkası ne açar ne okur?

1|0
    0|0
    • Bir ara öyle yapıyordum fakat şimdi içimi yakın çevremden kimsenin bilmediği blogumda paylaşıyorum😊

• Tumblr; bn indirmedm. nasil bisey. ôrnk verrsen. cnki bloger gibi paylasim yapmak deynce. gerci bnde burda bloger gibi hissediorum

• @Rozetin aslinda bir blog burasida, sadece sacma sapan seyler yazilmasa iyi olur aslinda...

• Günlük tutmuyorum :/ ama hep istemişimdir :D

1|0
    0|0
  • Yasadiklarim ancak roman olur genç 😂😎

1|0
    0|0
  • Günlük yapacağım bir şey olmadığı için tutmam belki yıllık :D onun içinde defter almaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Tutmayı düşünüyordum ama hergün aynı şeyleri yaşıyorum bir gün yazsam diğer günler yazamam 😄

1|0
    0|0
  • benim günlük tutmamamın nedeni birinin eline geçer de psikolojisini alt üst ederim diye korkutugmdan baska bir sebebi yok

1|0
    0|0
  • Beyaz sayfalar iyi dostlardır seninle dalga geçmezler ve sana acıyarak bakmazlar sadece seni dinlerler ve söylediklerini ölümsüzleştirmek üzere birikim yaparlar... Tabi kalemde şart:)

1|0
    0|0
  • tutmam

1|0
    0|0
  • 1 gün tutuyom 1 ay tutmuyom :D günlükle aramdaki bağ farklı :D :D

1|0
    0|0
  • yok tutmuyorum...

1|0
    0|0
  • Evet tutarim hatta Şu an elimde bak ornek vereyim 2009 da kisilik bozuklugu tesbit ettigim insanlarin listesini yapmisim okumasi eglenceli oluyor listede hulya avsar seda sayan safak sezer gibi vb isimlerde var

1|0
    0|0
  • Benim Sağ ve sol omuzum da tutan var Allah sağ taraftan mezun etsin beni :)

1|0
    0|0
  • Yok tutmayı düşündüm de şimdi çoluk çocuğun eline geçer benim hayatım +18 😩😩

1|0
    0|0
  • ben tutuyorum 14 senedir :D

1|0
    0|0
  • bilahare sevmem :D

1|0
    0|0
  • Hayır tutmam

1|0
    0|0
  • Yazmayı sevmiyorum okuma konusuna gelirse yazmak istedikden sonra kimse okuyamaz

1|0
    0|0
  • Unutkan bir insan olduğum için maalesef tutmam...

1|0
    0|0
  • tutmak istemişimdir ama tutmadım hiç

1|0
    0|0
  • Hayatı roman olanlara sayfalar yetmez..

1|0
    0|0
  • 13 yildir gunluk tutuyordum ama hepsini yirttim

1|0
    0|0
  • Düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 38

• Tutuyordum ama sonradan çok saçma olduğuna kanaat getirdim.

1|0
    0|0
  • Bende gunluk tutanlara cok ozenirim ama en son ilkokulda tutmustum kilitliydi kilidini kaybedince gunlugu acim derken yirtildi daha tutmadim :))) Evet birileri okur korkusu var bendede

1|0
    0|0
  • Ergenken evet...

1|0
    0|0
  • Çocukken çok tutardim hâla da durur acip okurum arada neler neler yazmisim cocukluk aklimla 😄
    Ama simdi ne yazikki simdi yazamiyorum birileri okur diye malum büyünce yazacak seyler degisiyor

1|0
    0|0
  • Tutuyorm ama her gün değil benim için önemli zamanlarda ve sadece günlük değil içinde resimlerimde var şiirlerimde ilk bende de o korku vardı ama sorn değil kitaplarının arasına koy. Hep diyorum çünkü olur da bir gün hasta olur tüm geçmişimi unutursam bu güzel günler de kötü günlerde bana kalsın

1|0
    0|0
    • Çok güzel bir yolmuş. Kitaplarımı okuması için arkadaşlarıma vermezsem uygulayacağım bir yöntem😊

• Arkadaşlara kitap falan verilmemeli gitsinler kütüphanelerden alıp okusunlar :D çok geç getiryorlar birde kitaplar asla ya bir sayfası dahi kırışmamalı o yüzden vermiyorum

• İsteyen arkadaşlarım benim gibi titizler hemen de okuyup veriyorlar yoksa asla vermem😄

• Evet. Resimle karışık günlük diyelim

2|0
    0|0
  • 13 yaşımdan beri hiç bırakmadım her gece yazıyorum

2|0
    0|0
  • Uzun bir süredir yazıyordum ve sonunda anneme yakalandım korkum başıma geldi yani sonrada da bir daha rahat rahat yazamadım :D This worst things in the world

1|0
    0|0
  • 5 yil boyu yazdim 5 defter bitirdim elbette meraklilar cikti her evde oldugu gibi ama yazmak rahatlattigi icin umursamadim en son sevgilime her gun ona karsi ne hissettigimi yazdigim defteri hediye ettim o da 4 ay surmustu

1|1
    0|0
  • Tutmuyorum

1|0
    0|0
  • Kötü zamanlarımda yazdığım bir defterim var bazamın altında duruyor. Odamın kapısı sürekli kilitli sıkıntı yok :D Hem tanrının bildiğini kulundan mı saklayalım :D

1|0
    0|0
  • tutuyorum. farkettim de kendimi kötü hissettiğimde daha çok yazıyorum sayfalarca. iyi hissettiğimde tek sayfa :) içimi döküyorum heralde... iyi de oluyor..

1|0
    0|0
  • Aynen eskiden yazardim. Ama aklimdan gecenleri gunluge yazamiyorum bir okur diye.

1|0
    0|0
  • tutmam ama böyle düşünüp yazmıyossn bence yazmaya başla, Anne Frank bir günlük yazdı öldükten sonra milyonlarca kişi okudu 😄

1|0
    0|0
  • Tutuyorum :)

1|0
    0|0
  • tutmustum

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Tutuyorum lakin günümün akışını değil de şiir karalıyorum satırlara

1|0
    0|0
  • tutarim tabi hemde ilkokuldan beri tutuyorum hepsini sakliyorum

1|0
    0|0
  • Tutmuyorum.

1|0
    0|0
  • 3 yıllık bir günlüğüm vardı geçen ay taşınırken kaybettim ciğerim sökülmüş gibi oldu

1|0
    0|0
  • Hayir sadece calender ma not; rendez vous falan yazarim

1|0
    0|0
  • kücükken tutardım artık tutmuyorum

1|0
    0|0
  • Bnde tutmak istedim ama o YAZDIKLARIMI biri görür düşüncesiyle hep erteledm yazmam da artik çünkü bn de içimde hallaederim çoğunlukla 😁

1|0
    0|0
  • Tutuyorum okuyorlarda bende kendi çapımda sedece benim anlayabileceğim tarzda bir şeyler yapıyorum günlükte

1|0
    0|0
  • Kaç defa başladım birkaç gün sonra bıraktım yapamıyorum 😈

1|0
    0|0
  • 1 yıla kadar evet...

1|0
    0|0
  • Her gün olmasa da yazmaya çalışıyorum yurtta kaldığım için birisi okuyacak korkusu da olmuyor 😊

1|0
    0|0
  • 6 yıldır tutuyorum

1|0
    0|0
  • Tutarım tabi

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor...