Ulkenin son zamanlarda gedigi durumlara bakarsak iyice kurt dusmanligi saglandi. Neler dusunuyorsunuz?

Bir kurt olarak biktim artik bu yasananlardan. Ve turklerin kurtlerin kanini emse doymayacaklarini dusunmuyor degilim...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Canim türk kürt meselesi yok ortada sadece bunu fark edemiyorsunuz sen kurtsun diye dislaniyormusun okulunda ogretmnler ilgilenmiyor mu hastandde doktor veya bir kurumda kurtsun diye işini halletmedilermi. ney? Diyorsunuz ki DEVLET öldürüyor devlet kurdu DEGIL terörist olduyor iyi yapiyor bencede safinizi. secin artik ya TÜRKİYE CUMHURİYETİ. ya da o vakaların vaat ettikleri lagam çukurları not kürt arkadasim senin akrabalarindan bile çoktur ve hiç biri. şikayetçi degil benden onlardan dosttuz kardesiz çünkü

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tayyos hedefe ulasiyor herkesi birbirine katcak

0|1
    0|0
    • gercekten ya kurdum demeye cekinir olduk tanimadimiz insanlara

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben saldım artık kan gövdeyi götürsün ortadoğu kafasıyla yönetilmeyi seçen bu halka her dem müstahak

0|0
    0|0
    • halk secti tayyibi ama sence oylar esit sekilde miydi? hdp baraji asiyordu asmisti bilmiyorum ya

• Onbaşı olamayacak adamı cumhurun başı yaptıysan se her şeyi hakediyorsundur.

• alakası yok bu olguyu oluşturan yine siz kurtlersinuz kendinizi bizden ayıran ayrı tutanda sizlersiniz ikilem yaratan da

1|0
    0|0
  • Kürt peh

Hiç sevmem hiç kafa yapım uymuyor onlarla

Kutuplaşmaya devam

1|0
    0|0
  • 1976 da pkk yi kuran kurtler
    TÜRK ler degil
    18o6 da ırginizi inkar edip, kurduz diyen, ayrim yapan siz kurtlersiniz
    Bana ayrim deme
    Tarih oku biraz.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede size adam gibi nasil yasanirmis ögretecez

1|0
    0|0
  • Canım sen merak etme ayrılmayız ama bir şartla adam gibi birlikte yaşamayı seçerseniz

0|0
    0|0
    • ya kimsenin kurdistan dedigi yok zaten esitlik saglansin, kurt kimligi taninsin kafi

• İşte orda dur ben lazım bende istiyorum arkadaşım çerkez oda istiyor, diğeri yörük oda istiyor peki bu işin sonu var mı?

• Savaş çıksa ülke daha az sıkıntı çekerdi

0|0
    0|0
    • savas ciksa mi? turkiye'nin dogusundan habersizsin sanirim?

• orasi ole. peki doguda yasananlar için ne dusunuyorsun?

• Sorun çıkaranları teslim almayıp öldürmeyi ülkenin siyasetten eğitime kadar bozuklukları giderip bunların başındaki hain insanları cezalandırmayı kimin ne yaptığı belli zaten

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadasim kimsenin kimseyi hor gordugu yok bole salak salak asagilik psikolajisine girip hayinlik yapmak icin bahane aramayin ya bnim kurt arkadasimda var ne alaka simdi dilinizi konusuyosunz bizle ayini sirayi ayni hasyaneyi ayni kurumlari ayni topraklari. Kullaniyosunz neyin hor gormesi uc bes tane fasist cikip en iyi kurt olu kurt diyo sonra turkler kurtleri hor goruyo oluyo siz nasilki hepimiz pkkli dehilz genelleme yapmayin diyosunz bnde hepimiz fasist ddgiliz genelleme yapmayin diyorum!

1|0
    0|0
    • Gidip hdpye oy veriyosunuz sonra biz pkkli degilz bizi niye hor goruyosunuz diyosunz madem degilsin sıkıysa akpye mhpye oy versene

• " Bağzı " Kürtlerin Türklere karşı nefretineine demeli peki? Asıl her şeyi onlar baslatmadimi

1|0
    0|0
  • Hadi ordan kes bis yapmayi kurt turk ayrimini yapan asil kurtlerdir kalkipta kurtlere ayrim havalarina girmeyin bosuna

1|1
    0|0
Yükleniyor...