Hayatım çok monoton ne yapsam?

Lütfen samimi ve düzgün cevap verecek olanlar okusun. Şimdiden teşekkürler :) Hayatım çok sıradan ya bu yaşıma geldim hâlâ bir farklılık yok. Üniversitedeyim ama hâlâ aynı lise gibi. Yapılacak hiç bir aktivite yok. Çünkü üniversite şehir merkezine yakın bir ilçede. Orası da çok küçük. Sevgilim var uzaktayız birbirimzden. Hayatım da ya da kendimde bir değişiklik olsa yani ne biliyim mesela bir haftasonum = kalk kahvaltıya git odaya gel yat kitap oku uyuyakal akşam yemeği ye odaya gel yne yat. Haftaiçi= kahvaltı yap okula git yurda gel yat yemeğe git odaya gel yat yat yat sürekli yat. Bunaldım artık aynı şeylerden arkadaşlarım desen ikiyüzlüler onlara da ısınamadım. Gerçekten her gece sessiz sakin bir köşe bulup tek başıma ağlamaktan da yoruldum.

Güncellemeler:
...

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ayni seyleri tekrar etmek seni yormus acikcasi, yeniliklere yer vereceksin hayatinda, neler yapabilirimin listesini olustur ! Icinden yapabilecegin herseyi gizden gecir, ve kendine planla, zamanini iyi degerlendirmek adina

1|0
    0|0
    • Evet kesinlikle ve bir de inanır mısınız. Sürekli uyumaktan aptala döndüm. Şu aralar yerimden kalkmaya mecalim yok. Artık aktif olmak istiyorum o listeye deniycem teşekkür ederim 😆

• Seni bu duruma sokan da fazla uykudur, gunluk 7 veya 8 saat uyumaya calis, sabahlari guzek bir kahvalti yapmalisin, ardindan spor yapabilirsin dinc olmak icin,

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilinin yanına git sürpriz yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...