Sizce Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Bana Akıl Verin Lütfen.

Sigarayı Bıraktırmaya Çalıştığım bir Sevgilim Var.

Kız Arkadaşım İkram Etti, Arkadaşım Paket Aldı, Kafeya Gittim İçenleri Gördüm Dayanamadım. Yanımdan İçerek Geçen Oldu Dayanamadım Gibi Bahaneler Sunuyor. Neyse Çok Uğraştım Beceremedim.

Dün Gece Sinirle Arkadaşını Fırçaladım. Paket Almakmış İkram Etmekmiş Yanında İçmekmiş Gibi Şeyler Olmayacak Dedim. Kız Bana Çemkirdi Sen Kimsin Ki Ne Yapabilirsin Ki. Ben Yıllardır İçtiğim Arkadaşıma Pakette Alırım İkramda Ederim Dedi. Sinirden Kızı Gidip Dövesim Var Veya Bu Başı Kapalı Olmasına Rağmen Or... bu luk Yapmakta Herşeyini Ailesine Mi Söylesem Gibi Düşünceler Var Kafamda Bana Ciddi Akıl Verin.

Kız Yurtta Kalıyor Öğrenci Ailesinin Yanına Gİttiğinde Sigarayı Bırakmıştı Ve Neredeyse 30 Gün İçmemişti Ama Mal Arkadaşı Yüzünden Yeniden Başladı Bu Arkadaşını Gizliden Gizliye Öldürmeyi Bile Düşünüyorum Bana Akıl Verin Lütfen.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yoğammınaa ne öldürmesi kardeşim manyak mısın :D Kız arkadaşına de ki sigara içtiğin zamanlarda çok pis kokuyosun falan de, öpüşürken çok rahatsız oluyorum. Yakınlaşırken sıkıntı çekiyorum gibi şeyler söyle. Sigarayı bırakmazsa bunun ilişkinizi kötü etkileyeceğini söyle. Bırakacaktır seviyorsa. Sevmiyosada bırakmaz, zaten sevmeyen birisi içinde kendini bu kadar yorma :) Başarılar

0|0
    0|0
  • Arkadaşı malsa sen neyapabilirsin ki eger kız sana deger veriyorsa sen biraz daha zorla 1 hafta yanında içmemesini ödül tarzı bir şey yap. kandır yani
    Kendisini zorlamasını söyle senin için kendini zorlasın veya sen de başla zaten içenler leş gibi kokuyor
    o leş gibi kokuyu kendisine tattır. Sonra bırakır belki
    veya
    sende başla sonra ikiniz de bırakın.

0|0
    0|0
  • kızın kendı hayatı sıkar ve engellersen kaybedersın canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...