Turk-Kurt dugunu: kurtce halaylar calinmasindan rahatsiz olacak akrabalarinin olacagini soyluyor, ne dusunmeliyim?

Sevgilimle aramizda boyle bir sorun yok ki ikimiz bu iliskinin en basindan beri turk-kurt konusunu konusup durduk ve ikimiz için onemli olan insanigimiz, askimiz, karakterlerimiz ve almis oldugumuz egitimle sahip oldugumuz duruslarimiz, dusuncelerimiz..

Iste acik acik dedi "ben rahatsiz olmam etmem asla ama rahatsiz olacak akrabalarim var bunu bilesin ama tabi onlar rahatsiz olacak diye sadece turk muzikleri olacak diye birsey yok sadece bil diye soyluyorum"

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi abimin düğününde
    Gelin tarafı kürtçe müzik caldirdi
    Bizimkiler yerine oturdu , salonu terketti dışarı gidip sigara falan ictiler
    Bide hani müzikte her biji falan diyorlardı igrencti

Bizim aile tarafi akrabalar yani baya rahatsız olmuştu ve coguda erkenden gitti

0|0
    0|0
    • abinle ablan mutlular mi simdi?

• benim sevgilim ailemi seviyor ozellikle annemle cok iyi anlasiyorlar

• Benim annemde yengemi sever
      Ama ben sevmiyorum

En İyi Kız Görüşü

• valla gelecek olan mısafırlerın kısısel olarak durumumu algılamaması lazım. yanı bu ıkınızın gunu ve sız bu mutlu gununuzu sevdıggınız ınsanlarla paylasacaksınız. eger ıkı tarafın aılesıde bu duruma bısey demıyorsa , olay buyuklerın gelecek mısafırlere durumu bellı etmesıyle hallolabılır. yanı dugun sırasında muzık dan dıye cıkarsa rahatsız olabılırler ama denırsekı... dayı amca teyze vb herkımse... dugunde karsı tarafın oyle boyle bır durumu olucak haberınız olsun, cocuklar uzulmesın, ama saygıda duymak lazım gıbı gıbı cumlelerle hem haer verılıp hhemde, durumun alttan alınması saglanabılır. kısaca olyı polıtıkaya donusturmemek ve bunuda sakince konusarak halletmek gerekır dıye dusunuyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• rahatsız olacak gelmesin o halde bu kadar basit madem onca şeye rağmen göze alınmış başkalarının ne dediğini umursuyor olacak değilsin sanırım

1|0
    0|0
  • Aradaki Kültür farkına bakmadan evleniyorsunuz sonra böyle oluyor

0|0
    0|0
    • Ay cok farkliyiz evlenmeyelim ki desinler? Seviyor adamlar iste mikik mikik konusmayib

• Amerikan kültüründen bahs etmiyoruz ki? Syni ülkenin kültürü, cok büyük bir fark yok:)

• Çok büyük kültür düşünce farkı var biraz gözlem yap anlarsın

• İşte buna sigara içilir

0|0
    0|0
  • Sesli, zurtlu düğün olması şart mı?

0|0
    0|0
    • turk halaylari sesli zurtlu degil haklisin tek rahatsizlik kurtlerden dolayi zatenn cok haklisiniz keske var olmasaymisiz biz kurtler de bu kadar basiniz agrimasaymis

• Oyle birşey mi dedim canımcık :D Dediysem iki taraf için dedim :D

• Belki rahatsız olabilirler konuşup anlaşın bence kaçtane müzik çalcakki toplam :D

0|0
    0|0
  • Rahatsız olacaklarsa gelmesinler düğüne

0|0
    0|0
    • oyle olmuyor bu isler

• Bilemem valla ben bu konuda netimdir isterse kimse gelmesin benim için sorun yok

Kızlar Ne Diyor 6

• Yanii olabilirr söyledkleri yanlş değil ama asla akrabalarınızın ne düşüneceğini ne istediğini düşünmeyin. Sadece kendiniz ne istiyorsanız onu yapın çünkü asla ve asla ne yaparsanız yapın hiçbiri memnun olmayacak :) boşuna düşünmeyin ve kendi mutlu olacağınız şeyleri yapın yeter. Biz de ne uğraştık herkes mutlu olsun diye ama hiçbirini mutlu edemedik boşuna uğraştık millet için :)

0|0
    0|0
  • 😂 düğünde çalacak müzik için bile şimdiden laf ediyorsanız ilerisini düşünün artık 😂

0|0
    0|0
  • Sonucta sen kürtsün oda türk. Herkes bunun bilincinde olarak geliyor. Dügün ikinizin de dügünü ve bence iki kültürü de yansitmali. Hem Halay hem oyun havasi olmali😊

0|0
    0|0
  • Senin de rahatsiz olacak akrabalarin olsun askisi

0|0
    0|0
    • benim akrabalarim turk muziginde cekilen halaydan rahatsiz olmazlar aksine eslik ederler

• ya varya bilsen sevgilim dort dortluk bir erkek. her kizin hayali ciddi soyluyorum abarti falan yok. Kendimi cok sansli hissediyorum ama bu kadar sansli olamam ben diyorum. rdindan aklima gelecekte cikacak sorunlar geliyor. Her guzel seyin bir kotu yani oluyor iste hicbirsey dort dortluk degil. Burada dort dortluk olmayan sevgilim degil hayat

• Ya canim benim illa sorunlariniz olur peri masalinda degilsiniz sonucta ama bence ikinizde birbirinize karsi yeterince anlayisli olursaniz ustesinden gelemeyecegin bir problem cikmaz ortaya. Sen de mukemmelsindir eminim

• Ben olsam bende rahatsiz olurdum

0|0
    0|0
  • bence sizin düğününüz istediğiniz gibi takılın hayatınızın en önemli günlerinden birini millet ne tepki verir diye şey etmeyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...