Sınıfta herkes arkadas grubu olmus durumda?

Unv 3. sinif ogrencisiyim. Acikcasi oyle sacma salak arkadasliklar edinmek istemiyorum ama sinifta kizlar hep bir grup olmus. Evde toplaniyolar 10 kisi gulmek eglenmek dedikodu girla. Kahvaltilara oyunlara falan gidiyolar. Aslinda hepsiyle tek tek muhabbetim var ama nedense beni o gruplara cagiran sende gel diyen hc olmadi. İlk siniftan beri onlarla hc bir aktivitede bulunmadim. Kendimi biraz dislanmis hissediyorum. Acaba bende mi sorun var? Cocukca geliyorlar bana muhabbetleri esprileri ve biraz da yapmaciklar sanki isleri gucleri dedikodu. Belki benim arkamdan da konusuyolardir bilmiyorum. Ben onlara daha olgun geliyorumdur belki ya da suratsiz falan mi?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar hepsı aynı olacak değil sen daha olgun davranıp olgunca yasamak ıstıyosun tam benım kafadasın o yuzden kafana takma neden onların içine gırmek ısteyesınkı onlar senı bulsun ya da senın kafandakıler gelıp senı bulsun bulurda ayrıca nerde cokluk orda bokluk bosver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• onlar da kendinden birşey bulsaydın zaten aralarında olurdun..
    emin ol o grup arasında çoktan birbirlerini çekiştirmeler başlamıştır..

bence uzak dur, namın yürüsün..

0|0
    0|0
    • Öyle mi diyosun. Peki o zaman :) tesekkur ederimm

• Cok tesekkur ederim 🙏🏻

• mutlu kal..

hoşçakal..

• En iyisini yapmışsın yalnızlık en güzeli boşver sen öyle şaklabanları ailen seni ne zorluklarlar okutuyor 1 sene kalmıs sıkı calıs ve aileni mutlu et en iyisi o :)

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :)

• Rica ederim canım ailen seni çalışıyor biliyo ama onlara karsı yalancı duruma düşmemek için de çalışmalısın basarılar diliyorum sana :*:)

• 😇😇😇

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana uygun degillerse dislanma degildir bu. Gerek yok boyle arkadasliga. Sen de onlara uygun degilsin diye cagirmiyolar

0|0
    0|0
  • kafana uymuyorlarsa boşver böyle takıl

0|0
    0|0
  • boşver herkesle muhattap olunmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...