Bir BABA ! Evladına Yapar mı Bunu?

değerli arkadaşlar öncelikle bu anlatacağım olay gercektir onu bilerekten okuyunuz..

benim kız arkadaşım 8 yaşında bekaretini kaybetmiş bununla ilgili tüm raporlar evraklar tutanak vb
durmaktadır.

Peki size soruyorum değerli arkadaşlar 8 yaşındaki bır kıza sen nasıl tecavüz edilir be!
Üstelik babası olduğu halde! adamı soracaksınız muhtemelen öyle hissettim adam bu olaydan hemen sonra kaçıp gidiyor türki̇yeden, kızın Annesi de olayı elaleme duyurmamak için kapatıyorlar mevzuyu, tabi boşanıyor annesi o pislikten.. şi̇mdi̇ beni̇m sormak i̇stedi̇ği̇m bu kizi almak ni̇yeti̇m ama bi̇lmi̇yorum i̇şte anladiniz si̇z.. Bir yardımcı olun size zahmet bana... . .

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Kıza tecavüz eden ,, Babası" mıydı o kısmı anlayamadım tam?

0|1
    0|0
    • Evet kız 8 yaşında duştan çıkarken, yakalıyor kafasını duvara vurup tecavüz ediyor şerefsiz. Sonrada ortaya çıkacağını anladığı için kaçıp gidiyor Türkiye'den..

• Sorunca okadar tepki verdiyse yapmamıştır bence hiç bir şey. Ama şöyle düşün, onu kendine bağlamayaı geceremezsen, evlendiğinizi farz edelim, seninle bile ilişkiye girmekte zorlanır bence.

• Mantıklı haklısın.

En İyi Erkek Görüşü

• düşünmeden evlen güzel kardeşim..
    ve bu aranızda sır olarak kalsın..
    onun bir abiye bir eşe en önemlisi bir babaya ihtiyacı var.
    bir erkek için bulunmaz bir kadın..
    bir anda onun herşeyi olursun..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O kızın hiçbir suçu yokmuş 8 yaşındaymış daha :( .. Onu kötü görme ilerde senin de kızın olabilir sen yapmazsin başkasi yapar ona da Allah korusun.. O yüzden kimseyi yargılama.. Onu olduğu gibi kabul et.. O da böyle olsun istemezdi çünkü

0|1
    0|0
  • Kıyamam ya o kıza sekiz yaşında ne kadar zor bişey kardeşim sana şunu söyliyim eğer tüm ömür kafana takılcaksa bu olayı durmadan kızın yüzüne vurup hatırlatıcaksan alma ama çok seviyosanki anladığıma göre seviyosan al şu olayı sırf zevkten yaşayan insanlar var bu kız küçücük yaşta mecburiyatten yaşamış senin kafanı bu kadar kurcalıyosa kimbilir onunkini nasıl kurcalıyo allah yardımcınuz olsun

0|1
    0|0
  • oha ya..
    iğrençç

0|0
    0|0
  • Hayır babası olamaz. Kendi sperminden kkendi rahminden olan bir çocuğa ne anne ne baba şehvet duymaz. Bunu iyice araştır.

0|1
    0|0
  • Yazık be. Döneklik yapacaksanız eğer kıza belli etme ciddi bir yola girmekten cok bahsetme evlilik konularını çok konuşma hatta bir an önce kırmadan ayrıl. Yazık başına neler gelmiş sen ne derdindesin. Zavallimin zarından çok psikolojisi bozulmuştur.

0|0
    0|0
    • Döneklik yapılacak bir şey yok bilip bilmeden konuşma bre bacım

• Döneklik dediğim evlenecegiz evinin kadını çocuklarımin anası olacaksın moduna girdiyseniz sonra yan çizme girmediysen de ayrıl işte

• O kadar haysiyetsiz, şerefsiz varlıklar nasıl hala oluyorda yaşıyor ya?

0|0
    0|0
  • Evet yapar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tanrım sen bu kardeşimi ve o bacımı mutlu et (

0|1
    0|0
  • Eğerki Öyle birşeyi yapar o kızı alırsan O kız bütün acılarını unutur ve senınle yenı bır yasama baslar ole ınsanlar kendını oldurmeye ve ıntıhar etmeye meyıllıler
    Ne demişler Babası olmayan bir kızı koruyanda var
    Kullanıp atanda sen Koru ve mutlu olmaya bak :)

0|0
    0|0
  • Sapıklık içinde olan bir babası varmış. Bence böyle sorular sorma yani.

0|0
    0|0
  • KARDEŞİM KIZIN NE ŞUCU VAR. O KIZIN YERİNDE SEN OLSAN NE YAPARDIN.

0|0
    0|0
  • Belasını bulur

0|0
    0|0
  • evlenirsen cinselliği unut o kız cinsellikten sogumuştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...