Ülkemizde suç oranları gittikçe artıyor. Her geçen gün kötü olaylar birini aratmıyor. Sizce idam mı gelmeli, yoksa işkence mi?

• İdam (Türünü belirtiniz)
    36% (8)80% (8)50% (16)Oy Ver
  • İşkence (Türünü belirtiniz)
    64% (14)20% (2)50% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Evet arkadaşlar. Ülkemizde hangisinin olmasi gerekiyor sizce?
Ankete katılımlarınızı bekliyorum.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence cezasina gore degismeli ama atyrum tecavüz. sucu isleyen igrenc yaratığın oldurulmeden pestili çıkarılmalı. Omuzlari kirilmali yuzundeki kemikleri kirilmali vucuduna kizgin yag dokulup cinsel organini delip duvara asilmali vucudunda pasli civilerle sonra kan kaybından yavas yavas olsun iskenceli idam diyorum ben tabi bazilari icin

0|1
    0|0
    • Tabiki zaten her suç için aynı ceza olmaz. Sapıklık gibi çok adi suçlara gelmesi gerekli.

En İyi Erkek Görüşü

• "Ülkemizde suç oranları gittikçe artıyor."Kim söyledi?

Bir çok haber şirketi sansasyonel haberler yayınlayıp okur ve dinleyici sayısını artırmayı ve bundan gelir elde etmek üzerine doğrulu halen tartışma konusu olan durumları ispatlanmış gibi dile getiriyor. Ne hikmetse ATV, KANAL D, SHOW TV, STAR gibi haberlerde yayımlanan haberler internetten araştırdığımda halen doğrulu ispatlanmış bir şey olmuyor.

Bundan orta çağa doğru gitsek aç olduğu için ekmek çalan 8 yaşında bir çocuğun elini kesebilirken, günümüzde ki insanlar bu çocuğa maddi manevi destek sağlıyor hatta yaptığının yanlış olduğunu öğretip topluma bir insan evladı kazandırabiliyorlar. Sen orta çağı yaşamadan ya da okumadan günümüzü değerlendirirsen sonra kalka dersin ki "Günümüzde suç oranları gittikçe artıyor."Ey be he gafil sen Türk İstatistik Kurumu başkanı mısın da suç oranları artı dersin.

Ya bilip bilmeden konuşup insanları germeyin bir bitmediniz gitti.

Ceza verme işlerine gelince sen gidip hukuk fakültesine girecek hukuk lisansını alacaksın, stajını tamamlayıp tahsiliyatın bitirip konuyla ilgi bir uzaman olduktan sonra da yasalar doğru mu, yanlış mı ondan sonra konuşma cüreti bulursun! Ha yok vatandaş olarak yasaları tartışacaksan arada bir ana yasa, ceza hukukunu aç oku... Belki bir iki kelime öğrenirsin!

0|0
    0|0
    • Öncelikle arkadaşım senin ne yaran var bu kadar abarttın? Konuşmalarından hukukçu olduğunu anlıyorum. Suç oranları için istatistik yapmaya gerek yok. Hiç haber izlemiyorsun galiba sen. Terör, cinayet, taciz, kaçırma, uyuşturucu...
      İnsanlar artık idam gelsin diye boşuna konuşmuyor. Sen uzayda yaşıyorsun galiba. Kaç tanıdığın şehit oldu, kaç tanıdığın tacize uğradı? Bunları yaşamamışsın. Allah kimseyede yaşatmasın. Ama duyarsız bir vatandaş gibi gözüküyorsun. Sokağa çık, önüne gelen insanı çevirip sor bakalım, ülkede suç çok mu az mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Idam gelmeli ornek zencani iranda idam edilecekken rezza bizim ulkede bastaci

0|0
    0|0
    • Ama birde şeriatıve islamı yanlış yaşıyor Araplar. Neden dersen çok yanlış uyguluyorlar. Kadına değer vermiyorlar. Oysaki islamda kadına değer verilir, bizim dinimiz kadınları korumayı emreder. Arap ülkesinin birinde tecavüze uğrayan kızın idam edildiğini duymuştum. Ama o suçu işleyen yaratık elini kolunu sallayarak dolaşıyor.

• zaten insanlar islamı düzgün anlasalar bunların hiçbiri olmaz araplar başlı başına yanlışlar zaten.

• Aynen öyle. O yüzden şeriat getirmek tehlikeli olur. Peygamberimizin zamanında olduğu gibi uygulanırsa ancak olmalı. Yoksa karşı değiliz zaten. Bazı insanlar şeriat gelsin diyorlar da ondan dedim. Sadece ceza yasaları ağırlaştırılmalı. Açıkçası ağır suçlar olunca insan ceza konusunda sadistleşiyor.

• Iple asacaklar herkesin gozu onunde sallandiracaklar ibretlik olsun diye

0|0
    0|0
    • Kesinlikle. Caydırıcı önlemler alınması gerekir.

• Rabia sakin ol. Engelledim o provokatör bozuntusunu.

• Sakinim ya kafa tasi kalin olunca cocuk farkli yerlere cekmeye basladi sanki ona siyaset gorusunu sordum sinirimi bozdu sadece sagol bu arada

• İkiside gelmemeli. Kaçıncı yüz yılda yaşıyoruz? 10 mu? 11 mi?

0|0
    0|0
    • Saygı duyuyorum. Zaten bu cezalar zevk için verilmeyecek biliyorsun ki. İnsanların gözünü korkutmak için caydırıcı önlemler.

• Çarmıha gersinler.

0|0
    0|0
  • Yağlı kazık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sebeplere göre ayrılmalı ki bence tecavüz için şu Fransızlarda ki 18. yy idamı giyotin gelsin izlemeside iyi olur cümle aleme ibretlik olur, işkenceye gelirsek bir nevi kısas göze göz dişe diş suçlu ne yaparsa onu yapacaksın.

http://i.hizliresim.com/o3rAOk.jpg

0|0
    0|0
  • deri yüzmek ya da asit kuyusu

0|0
    0|0
  • Bak şimdi ilk önce 2.2 milyon Suriyeli oldukça ülkemizde suç oranı daha da artıcak ilk bunları temizlenmeli ki sonra bu konuyu konuşuruz ne gelmesi gerektiğni.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum.

• @Rabbiiaa Ya kızım alın yazın ne merak etmiyormusun neoldu hemen küfürler et ben denizcilik mezunuyum sen şunu unutma Mısırda bile Türküz diye dışarı çıkarmadılar bizi haberin var mı :) hadi sağdan uza.

• Kufur etmeye baslayan sensin laflar tukenince hemen salak yazmalar sen cok biliyon ben az biliyom tek sen okudun tarih kitaplarini biz cahiliz he tamam napiyom denizcilik bolumunu okuduysan bende tip fak okuyorum ne fark edio anlama kitligin var ben burda 2.2 milyon suriyelileri suc oranimizin yuksek olmasasindan dolayi neden suclu bulmaman gerektigini anlatmaya calistin sen yok efendim patlamalar yok efendim erdogan yok misirlilar siyasetw girmeye gerek yok salak demeye hic hakkin yok neyin ne oldugunu bilioz saygi duyacaksin okdr basit. Bu nedir ya adamlar teroristi alkislar oldu vatanini seveni yerin dibine sokan oldu. Chp demedim ben burda hdp ye oy verdiysen benim icin teroristin gelip burda halen siyaset konusunu acmaya calisma yazdiklarimi iyice oku anlamiyosan sus tarihimi de iyi bilirim yapilanlari da bilirim hadi isine kardes

• Kafasini cellata vurdurup KAZIGA OTURTACAKSIN!

0|0
    0|0
  • Iskence

0|0
    0|0
Yükleniyor...