Üniversite okumak için aileden uzaklaşmak başka bir şehir de okumak doğru mudur?

bulunduğun şehirden daha büyük daha iyi bir şehire gitmek doğru mudur? Ya da Örneğin İstanbul İzmir Ankara gibi şehirlerde yaşanılıyorsa oralardan uzaklaşmakta doğru mudur? Sonuçta büyük şehir görmüş. Gerek var mıdır şehir dışına çıkmasına?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Hic gerek yok bence

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bursa'da oturuyorum, İstanbul'a gelip okumakla bu zamana kadar en iyi kararı vermişim dedim. Çünkü yalnız başımayım ve ekonomi, ev işleri, kendi el becerilerimi öğrenmiş oldum. Farklı yerler gördüğüm için bilgim arttı. Böyle bir şansınız varken değerlendirin. Daha iyi eğitim alacaksanız başka yerde okumak daha mantıklı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dogrudur boylelikle kendi ayaklarinin uzerinde durmasini ogrenirsin

0|1
    0|0
  • Okul icin önemli olan neyse o yapilmali bence. Yani baska bir yere gitmen gerekiyosa gitmelisin

0|1
    0|0
  • dogru

0|0
    0|0
  • Ankara da yaşıyorum başka yerde üniversite okumam hele de kazanmışken saçma olurdu

0|0
    0|0
  • Kendi başına yaşamayı öğrenebilmek için doğrudur

0|0
    0|0
  • izmirliyim izmirde yasiyorduk universite icin istanbula geldim hayatimda yaptigim 2. hata 👎

0|0
    0|0
  • gerek yok gibi

0|0
    0|0
  • Eger normal bir aileye sahipsen en guzeliii ailenin yaninda okumak

0|0
    0|0
    • Aile dağılmışsa?

• Sen yasadigin kisilerle mutluysan bulundugun sehirden nefret etmiyorsan bildigin yerde okuman en iyisi yok universite hayati yok ogrenci evi yurt falan hepsi rezalet bence memnunsan sehrinden orda oku

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok büyük yanlıştır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...