Özellikle kızların cevabını merak ediyorum. Lütfen bakar mısınız?

Özellikle kızlar diyorum çünkü sizi yerine koyacağım arkadaşım kız.

3 sınıf arkadaşınız var başlarda iyisiniz üçüyle de ama çok da samimi değil tabi. Bu 3 arkadaştan 2'si erkek 1'i kız ve diz de kızsınız. Erkek olanlardan birine atıyorum x erkeği diyelim bu x erkeği size aşık olduğunu söylüyor ve diğer kız arkadaştan yardım istiyor ve kız arkadaşınız size oyun yapıp (sırf fotoğraf atmak için sizinlr gezmeye çıkıyor) fotoğraflarınızı x'e atıyor. Bunun dışında yanınızdaki kız arkadaşınızdan türlü kötülükler görüyorsunuz. X erkeğine gelince bu çocuk milletin arkasından yüzüne konuştuğu gibi konuşmuyor çok iki yüzlü, insanları öldürme planları yapıyor hem de bir zamanlar çok iyiliğini gördüğü başka bir çocuk da dahil hem de hiçbir suçu yokken. Ve kendisiyle düzgün bir şekilde konuşmadığı için bir kızı ilişkiye sokup videosunu tüm üniversiteye yayma planları yapıyor. Bunun dışında x erkeğinin de diğer kızında türlü kòtülükleri var. Erkek olan diğer arkadaşınızla zamanla çok yakınlaşıyorsunuz bu zaman içerisinde ve o size x'in yaptıklarını anlatıyor artık dayanamayarak, zarar gelecek diyerek. Siz uzun bir zaman x ile de kızla da konuşmuyorsunuz. Daha sonra barışıyorsunuz ve tekrar eskisi gibi oluyorsunuz. Sınıf haricinde farklı etkinlikleri de onlarla yapıyorsunuz ve artık en yakın arkadaşınız olan o erkeği de bu kişilerle barıştırıyorsunuz. En yakın arkadaşınız bu durumdan ciddi anlamda rahatsız çünkü onlarla okul haricinde birlikte oturmak istemiyor. Sizce hangisi haklı? Okul dışında da birlikte bir şeyler yapmaları doğru mu? Anlatmadım ama daha bir sürü kötülükleri dokundu. Kızı ağlatmayı bile başardılar. Kim haklı sizce birlikte oturmak, okul haricinde aktivite yapmak doğru mu?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Kötülükleri dokunanlardan uzak durmak gerek.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim baktığınız için

Ctrl+v yapıyorum ama
      Ben de bunu arkadaşıma anlatamıyorum işte neden onlarla konuşuyor anlamıyorum

• Sanırım.
      Sana da :)

• teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok karışık yazmışsın hiçbişey anlaşılmadı şimdi bu x erkeği ve işbirlikçi kız arkadaş ikisinin ortak arkadaşı olan y kıza kötülük yapıyor sonra barışıyolar y kızın başka arkadaşı onlarla takılmasını istemiyo böylece x ile işbirlikçiyle takılması doğru mu? Değil tabi o kız neyin kafasını yaşıyo ya sorunlu ya da çok iyi kalpli kullandırıyo kendini. O bir doktora görünsün

0|0
    0|0
    • Ben iyi kalpli diyorum başkaları neyin kafasını yaşıyor diyo senin gibi. Laf anlatamadım ama sonunda kendisi üzülür ben değil

• Öyle kötü insanlarla hiç bir ortamda bulunmam ben olsam.

0|0
    0|0
    • Ben de bunu arkadaşıma anlatamıyorum işte neden onlarla konuşuyor anlamıyorum

• Bence doğru değil. Madem birbirlerine o kadar kötülükleri dokundu birbirlerinden uzak kalmaları ikisi için de daha iyi olur. Sonuçta bu gerçek dünya, kitap ya da film değil. Herkesin duyguları var ve bu ikisinin karşı karşıya geldiklerinde hissettikleri arka planda da olsa nefrettir bence. İçten içe kin güderler birbirlerine. Uzak olmaları daha iyi.
    Biraz karışık yazmışsın doğru anladım mı emin değilim :)

0|0
    0|0
    • Karışık yazmayı tercih ettim, bilerek yaptım :/

• Sen o kızın iyi biri olduğuna eminmisin? Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben bunu okumam arkadaşım!..
    Destan yazmışsın yaa..

0|0
    0|0
Yükleniyor...