Pkk sempatizanlarinin Turk bayrağiňi cigneyen foto atmalari doğru mu?

Az once instgrm da ne kadar pkk sempatizani varsa hepsini şikayet ettim. Çünkü turk bayragini cigneyen fotolar.. Turkiy3 ye f*ck diyeň etiketler.. Kanima dokundu. 1 saattir yuzlercesini şikayet ettim. Makul mantik içerisinde. Umarım bu duruma kayıtsız kalmaz instgrm. Siz ne dusunuyosunuz.

1|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bize ilk okulda hangi ülkenin olursa olsun bayrağını yerde gorursek alıp güzel bir şekilde temizleyip kaldırmamız gerektiğini insan olarak bunu yapmaimiz gerektiğini söylemistiler senin bahsettikleri insan değil köpek bile değiller kahbe ve şerefsizlik de lisans yapmış insanlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugün de sanaldan vatanı kurtardın. Tebrikler

0|1
    0|0
  • Tabiki doğru değil. Türk bayrağını çiğneyebiliyorlarsa bu ülkeden defolup gitmesini de bilecekler o zaman. Umarım dediğin gibi hiç kimse bu durumu görmezden gelmez. Ki ben vatanımı seviyorum diyen bir kişi bile kayıtsız kalmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Çok yanlış öylesini polise şikayet et cezasını çeksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Artik ilgilenmiyorum hicbirseylw. lisede okulu birakmak zorunda kaldim davam yüzünden karakollara düştüm. ülkü ocaklarina takilirdim vatan sevdalisi olarak degerimiz bilinmedi ne karakolda ne okulda ne sokakta. karakola vatan sevdalilarini aliyorlar bilmem ne bilmem ne. askerde soğururlar vatandan. artik hicbirseyle ilgilenecek sabrim gücüm kalmadi. savaş cikarsa giderim fazlasi olmaz. bu ülkede eline bayragini alip yürüyen biber gazi bilmem vs vs yiyor gerek yok

0|0
    0|0
  • onlar degismez zamanini daha iyi seylere harca

0|0
    0|0
  • Tabiki yanlış

0|0
    0|0
  • i.ahaber.com.tr/.../1450797338651.jpg
    onlara etek giymek yakışıyor

0|0
    0|0