Ailesini evini terk eden var mı?

Bende bunu yaklasık 1 yıldır dusunuyorum yeni ev yeni hayat falan herkesi geride bırakarak evini terk eden var mı ailesini terk eden pisman mısınız yoksa mutlu mu

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ev terketmekte neymiş. Belli bir yaşa gelince maddi olarak karşılayabiliyorsan (yada ailen karşılıyorsa) ve istiyorsan ayrı bir eve çıkarsın. Ben ayrı eve çıkalı 1 sene oldu, Ev bizim zaten kira ödemiyorum. Haftada 1 temizlikçi geliyor. Sadece bulaşık ve çamaşırı kendim yapıyorum. Artıları ve eksileri var kendi içinde. Artı olarak, eski evde alıp dolaba koyduğum bişeyi evden birisinin yemesi çok sık olan bişeyken ayrı evde bunu yaşamıyorum. Herşeyi sadece ben kullanıyorum. Yani kimseyle ortak bişey kullanmak zorunda kalmıyorum. Televizyonda ben ne izlemek istiyorsam o açık oluyor. Eksi olarak eskiden kirlilerini kirli sepetine atmaya üşenen ben, şimdi çamaşır yıkayıp, jilet gibi ütü yapıyorum, ev çok sessiz oluyor bazen sıkıntıdan patlayabiliyorum. Zor bir günün sonunda akşam yemeği hazır masaya oturamıyorsun. Kendi yemeğini kendin hazırlaman gerekiyo her zaman ya da sipariş etmen :D.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• terk etmek sayılmaz, bir kaç yıldır yeni ev, yeni hayat isteğine uyan bir biçimde ailemden uzak yaşıyorum. fakat emin ol, aile dediğin şey tamamen ardında bırakılmıyor. uzaktan da olsa sevgilerini, ilgilerini, varlıklarını hissetmek, bilmek istiyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğitim amaçlı çıktım, terketmedim.

0|0
    0|0
  • Baska eve tasindim ben, terk etmek dogru kelime degil bence. Kendim sevgilimle yasiyorum iste ev isleriyle ugrasmak gerekiyor ama alisiyorsun.

0|0
    0|0
  • Tek Yaşıyorum. Ama Çok Zor Oluyor. Ana Baba Hayatın Vazgeçilmezi Be. Ayrıca Maddi Zorlukları Var. Çalışıyorum Mecburen. Bence Ailenle İyi Geçinmeye Bak... Onları Hep Güldür, Hep Mutlu Etmeye Çalış... Sev Onları İşte. Ya Da Git Kendi Başının Çaresine Bakmaya Çalış Ama Unutma Burası Düşler Ülkesi AMERİKA Değil... Kendi Başının Çaresine Kendin Bakıyorsun

0|0
    0|0
  • Çok zor ya :/ ben terk etmeyi isterdim ama kendi ayaklarim uzerinde duramam

0|0
    0|0
    • Haydi :D kaçalim evimin kadını avradım ol çamaşirlarimi bulasiklarimi yika

• Evet...

0|0
    0|0
    • Bu durumda duygular genelde notr olmali... yaptigin herseyin sorumlulugu uzerinde... hayat hirkasini giymis bulunuyor ona gore kendini harcatmadan ve kendin harcanmadan yasaman lazim... ben afganistana kadar geldim 2 yil sonraya planlar farkli bir ulkeyi gosteriyor... Tun kacis hikayem bu... aile ayrildi evde yanliz ben kaldim ben de kendi yolumu cizdim...

• İlk başta mutlu olsanda bir süre sonra onları özleyip pişman oluyorsun denememeni öneririm

0|0
    0|0
  • Terk edende var etmeyende var. Neden sordun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...