Yaşlandığınızı anladınız mı?

Ben bir kaç kere anladım. İlk pastamdaki mumları üflerken ''hayırlısı neyse o olsun'' diye dilek tuttuğumda farkettim ki ne yaş almışım yahu. Kuru yerim kalmamış meğer. Sanki ıslak sopayla dövülmüş gibi. Sonra ''İncesaz'' dinlerken ''ulan keşke bana yazılsaymış bu şarkı'' derken anladım. Çünkü o güne kadar sanki tüm şarkılar sana yazılmış gibiydi. Hepsi benim ağzımdan çıkmış gibiydi. Annemi arayıp ''anneeee şarkıyı aç ben çıktım'' . Terkedilen. Sonra insanları telefonuma adıyla soyadıyla kaydetmeye başladığım an farkettim ki alacak yaşım kalmamış. ''Ördek diye soyisim mi olur yaaa''. Böyle anlarda bir şey olur ki biri gelir ki sanki bütün anıları cebine toplamış da gizli gizli oyuna çağırıyor. Haylaz.
Siz hem bu kadar yaş alıp hem nasıl bu kadar kuru kalabiliyorsunuz?

1|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar çabuk beklememiştim ^^ Keşke her dilediğim böyle gelse ya yerine yurduna, yormasa dili dimağ..

Yaşlandığımı ne zaman anladım.. Çocukluğumdaki korkuları bugün başka bi' çocukta gördüğümde.
    Tvnin köşesindeki "arşiv"in şehir olmadığını anladığımda anladım birde ahsldkd
    Kendimi dinledim, dinlendim, dinlenirken çok soluklanmışım zaman nasıl geçti anlamadım. Sonradan anladım.

Fiziksel değil yani hiçbiri. Yoksa çok yakışıklıyım hala.

0|1
    0|0
    • Ben de beklememiştim. Aynı şeyi beklemeyince demek ki oluyormuş ( İlimsel bilgi) . Pedagog olsam karşında diplomamı yırtar atarım diz çöker tövbe isterim. Sen yaşlanmamışsın ki, toylaşmışsın. Yoksa arşiv zaten bir şehir hem de isim şehir. Hem sen daha duur sen ne gördün ki. Çantamı alıp çıkıyorum dediğinde eline bim poşetini alıp çıkmaların gelecek. Sonra ay bir çöbü boşaltayım yerleri viledalayım esra erol başlayacak diye telaş yapıp nefes nefese kalacağın günler kapıda :/
      Ben de bu aralar doğaya döneyim dediydim de, yanlışlıkla arkamı dönmüşüm. Belim tutuldu.

• Belin doğrulmasın la. Geleceğimi parlak görmemin tek sebebi sadece vileda oldu sayende tşkler.

En İyi Erkek Görüşü

• Gece gece ne dertlendirdin be ozaman son ki uc dort erkon koray öyle bir geçer zaman ki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 2

• 32 olmuşum döşümde beyaz kıl gördüm.. Zaman ne çabuk geçiyor yav

0|1
    0|0
  • Anladım

0|0
    0|0
Yükleniyor...