Tanımadığım Biri Bana Beddua Etti?

Gençler internette bir forumda üni hakkında tartıştığım biri inşallah kötü yer kazanırsın tarzı bir beddua etti ben sadece yaptığı yanlış şeyi yüzüne söyledim öyle kötülükte yapmadım tanımıyorum zaten

şimdi sorum şu bu arkadaşın bedduası kabul olur mu :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin bedduası kabul olsaydı ohoooo

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Topu geri at ve gol olmasini sagla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet kabul olur.

0|0
    0|0
  • Olmaz heraldr senin içinde kötü niyet yoksa.

0|0
    0|0
    • Kendisi sonava girenleri küçümser tavırlar sergiliyordu geçen sene kötü bir yer kazandığı için bende sert bir şekilde yapmaması gerektiğini kimseninde bu arkadaşa inanmaması gerektiğini söyledim olay bu arkadaşta direk yapıştırdı bedduayı

• Bedduada gideceği yeri bilir ya merak etme :)

Erkekler Ne Diyor 2

• köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. koy gitsin müdür döner dolaşır kendisine gelir.

0|0
    0|0
  • Edilen beddua sahibinedir kardes sen kotu birsey yapmamışsan

0|0
    0|0
    • Yok yapmadım hocam normal bir tartışma ortamıydı kendisi sınava girenlerin motivesini düşürüyordu bende sert bir şekilde bunu belirttim kendiside bana inşallah kötü bir yer kazanırsın diye beddua etti

• Yok yanlı anladın dedim ki eger zaten kotu birsey yapmamışsan beddua sahibinedir hem zaten iste sucunds yok korkmana gerek yok Allaha sığın

• Sağolun hocam valla Allaha inanan biriyim inançlı biriyim böyle beddua etmektende birinin bana etmesindende korkarım.

Hiç tanımadıpım bir adam sırf yazdıklarını sert bir şekilde eleştirdim diye beddua etmesi bile hoşuma gitmiyor. Kaldı ki siteden ben uzaklaştırma aldım kendisi hayata devam ediyor sonuç zarar gören yine ben :)

Yükleniyor...