Neden bu sitedeki insanların çoğunda böyle bir aşağılık kompleksi var gibi?

Soru basit. Az önce bir yerde görüm de, kitap en son ne okudunuz diye sormuş biri bir diğeri de okumuyorum dediğinde soruyu soran üzüldüm senin adına demiş ve gelen cevap; "Biz üniversitede okuyoruz sen kendi adına üzül liseli." Hep böyle saçma sapan diyaloglar görüyorum. Birincisi ne alakası var üniversiteyle kitap okumanın. Yoğun olabilirsin de bunu bize söyleme ihtiyacı neden duydun? 😂 İkincisi ciddi anlamda sürekli bir kendini övme, her şeyini ortaya serme çabası. Herkesin egosu havalarda uçuyor. Gerçekte tanısan belki "hebe hebe" diye dolaşıyorlar. Ben bu sitede Adriana Lima'ya giydiren ne çok erkek gördüm ki şahsın kendisinden bahsetmeyeyim öyle bir kadın KS'de üye olsa soluksuz koşacak "kıymetlimisss" diye ayaklarına kapanıp tapacak tipten. Ben üstünüm falan demiyorum ama bir tuhaf. Bir ben mi sinir oluyorum? Nedir bunun kaynağı yahu? Bu site özgüven falan mı aşılıyor da benim haberim yok?

1|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Issiz gucsuz insanlar birde karakter yoksunu olunca bunlari gormek gayet dogal.

Bu sitede millet nasilim guzelmiyim diye kendiletini balon gibi sisirip 'ozguven' sahibi oluyorlar. Balon cok sisirildiginde patlar. Bazen kendime soruyorum zaten gercekten burda benim ne isim var diye. Yardimci olayim derken insanlar karaktersizliklerine sahit olmak zor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oldukça fazlasıyla az önce benim başıma da geldi sebepsizce ergen damgası yedim 😐😐

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sanal ortam olduğu için olmasın

1|0
    0|0
  • İpin ucunu kaçırıyorlar. 😐

1|0
    0|0
  • konuşma nan sen kimsin kızım

gibi mi

0|0