Ben daha yeni basladim ps4de, bugün aldik. Oynayanlar, ne zamandan beri oynuyosunuz ve kac paraniz var fln? Ve oyuna tam alisana kadar ne kadar sürdü sizde?

Güncellemeler:
Millet, cevap vermeiden detayi okusaniz?

1|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben ps3 de oynuyorum kuyumcu soygunu yaptım şu an bakalım. para pohh gibi. Oyun çok güzel 3 deki aksaklıklar ve eksikler 4 de giderilmşti 4 ün üstüne 5 de ise ilave olarak çok güzel detaylar eklenmiş. Düşün psikolog bile koymuşlar, hobiler mesela yoga , tenis gibi. Beğenmediğim tek nokta başlangıcı bide 4 de hileler telefona kaydediliyordu burada yok öyle bişi. Neticede şu ana kadar türevi benzeri oyunlar arasında zirvede. Sınavlar bitse de yine oynasam :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk çıktığında 3 ay oynadım sonra konsolu satmak zorunda kaldığımdan oynayamadım. Çok güzel bir oyun online modu efsane. İlk gün oyunu 12 saat kadar oynamıştım. Grafiklere detaylara şaştım kaldım. Efsane bir oyun ya anlatılmaz yaşanır. Keşke konsolum bilgi olaydıda açıp oynasaydım...

1|0
    0|0
  • 2013 20eylulde aldim 4 ay sonra calismamaya basladi 86% completede kaldi Trevor Qardasim favorimdir

1|0
    0|0
  • Ben oynuyorum

0|0
    0|0
  • Karakter başına 650 milyon $ var. Hikayeyi birkaç sefer bitirdim, şimdi de %100 bitirmeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • vardır elbet.

0|0
    0|0
  • PC de oynadım ve bitirdim oyunu D

0|0
    0|0
  • 2013'te ps3'te baya oynamıştım. PS4'e aldım öyle duruyor.

0|0
    0|0
  • Hayirli olsun yoo niye kiskanalimki yok bee amaan :))

1|0
    0|0
  • İlk çıktığında almıştım. Baya güzel ve gerçekçi bir oyun. Çok başarılı bana göre.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...