Sinir kontrolü nasıl sağlanabilir?

Değiştiğimi hissediyorum ve artık kendim gibi davranamıyorum. Daha hırçın, anlayışsız, asabi biri oldum. Sinir krizleri geçiriyorum elime ne geçerse fırlatasım geliyor. Arkadaşlarımı kaybettim, aileme sürekli ters davranıyorum ve artık buna son vermek istiyorum. En azından kendimi kontrol etmem gerekiyor. Psikiyatriyi denedim olmadı başka ne yapabilirim?

1|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Sinir bozuklukları psikoloji bozuklukları aslında insanın ALLAH tan uzaklaşmasıyla olur. Biraz ibadet dua sabır ve inancınız olsun inşallah sorunumuz kalmaz. Faydalı olduysam teşekkürler...

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herseyi bosveriyosun. Takmamayi hayat ogretiyor. Sonra bir bakmissin hic bisey kendini yipraticak kadar onemli degilmis aslinda.
    Bunlarin idrakini yakalamak kismi sende tabi.
    Bazen bir ölüm acisi uyandirabiliyor mesela sonra hicbiseyi takmaya değmiyor be. Sinirler stabil, öyle seyrinde gidiyor..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu problem bendede var çok lanet bişey branda hiç tahmin edilmeyecek kadar hırćınlaşıyorum ve sonu pişmanlık dolu şeyler yapıyorum allah bize kolaylık vere

1|0
    0|0
  • neyi cok yaparsan osundur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...