Lütfen yardım edin?

Merhaba anne baba ayrı ben babamla kalmak zorunda kaldim 1 senedir. Hayla kaliyorumda ayni zamanda babannemle dedemde burda yasiyor. Surekli ustume geliyorlar babannem dedem hep beni annemi sevmedikleri icin ezmeye calisiyorlar ben sustukca uzerime geliyorlar su iki gundur cok sey yasadim once onlarla tartistim babami doldurmuslar babamla tartistim bugun ayni sey yeniden geldi basima babam o kadar cok zoruma giden sey yaptiki ben baska odadayken kuzenime bile bende bitane saygisiz var sen bari saygisiz olma sen bizim canimizsin demis yarin konusucaz herseyi demis bana cok kotu seyler yapiyolar ben babamin birkez olsun yuzunu yere bile egdirmemisken ne olur yardim edin oyle daraldimki nefes alamiyorum.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• velayetin babana verilmişse bunu değiştirmek için başvurabilirsiniz
    +18 iseniz ayrılma hakkına sahipsiniz

0|0
    0|0
    • Cok para istiyorlarmis geri dava acilmasi icin bu yuzden acamiyor annem

• Oyle yapicam ama arada kucuk kardesim var oda benimle annem diyorki lise de okudugun iicin velin o kaydini bursya alamayiz diyo babamda inadina isitiyor beni ve ben cinayetlerden korkuyorum kadin cinayetlerini gordukce bu sefer devlet annddde babada yasayamadigini gorunce yurda verir flean diyor ve buraya gelip kactiginda bu sefer devlet seni kacirdigimi dusunup velayetini hic vermez diyor

• öncelikle yurt işini unut. maalesef ülkedeki yurtlara ne kadar şerefsiz bakıcı, koruyucu varsa doldurmuşlar.

annenle buluştuğunda bir velayet davalarında uzman bir avukattan destek almalısınız.

Kızlar Ne Diyor 1

• Neler yapıyorlar mesela? Velayet davası açabilir annen. Anladığım kadarıyla 18 yaşından küçüksün

0|0
    0|0
    • Evet ustume geliyorlar dedem dovmeye calisiyor babam dovuyor kufur ediyolar hakaret ediyolar bicoksey

• Annen kredi cekip avukat tutsun ve velayet davasi sürecine geçilsin. Gerekirse sığınma talep edeceksiniz.

Yükleniyor...