Suriyeli sapıklar?

Ben okula dersaneye vs giderken sık sık toplu taşıma kullanan biriyim ve artık ciddi anlamda suriyeli erkeklerin gerek tacizlerinden gerekse bakışlarından rahatsızlık duyuyorum. Birçok defa başıma çeşitli bu tarz şeyler geldi takip edilmekten taciz edilmeye kadae. yalnızca sizlerle paylaşmak istedim. Bugün metroda bir grup suriyeli nerdeyse bir vagonu kaplamış oturuyordu yaşlılar vs de ayakta. Onların sığınmacı olarak geldikleri bu ülkede bir türk vatandaşının hakkını gasp etmeye hakları var mı. Abarttığı mı düşünebilirsiniz ama o kadar nefret ettim ki onların bırakın oturmayı bu havayı solumaya bile hakları olmadığını düşünüyorum.

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yav hem ülkeye yerleştiler bir de yaptıklarına bak ulan ama neden başka hiçbir ülke almadı da bizimki aldı bunları pis çünkü adamlar pis leş gibi otobüse bile almıyorlardu evlerine gitmek isteyenleri en başta şimdi çalışanı da var iş kuranı da iyice kök saldılar ülkeye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Toplu taşımalarda yaşlılara yer verme konusunda bende çok farkettim. Ailecek oturmuşlar hepsi küçük çocuklar hiç biri yer vermiyor :)

1|0
    0|0
  • ben suriyelinin birnibgörsem kiza taçiz ederken açayip döverdim. kendine iyi bak biber gazi felan taşi

1|1
    0|0
  • bu adi pislik ırkı ülkemize sokan şerefsizlere anlatacaksın sen bunu.
    savaşma cesaretini dahi gösterememiş köpek gibi sürüne sürüne savaştan kaçmış, akdeniz sularını pis bedenleriyle kirletmiş bu ırkın mensuplarını kovmak şart. aksi takdirde bu ülkede kök salacaklar. zaten kürt, laz, çerkes, ermeni, rum, yahudi, gürcü vs. bir sürü pislikle yaşıyoruz, bir de bunlar musallat olacak başımıza

0|0
    0|0
    • E yaptığınız yorumla insan bırakmamışsınız. Bu ülkenin yarısı kürt çerkes rum zaten.

• şimdi anladın mı yüzde 50 oy nereden geliyor?

• Sen sarışın amerikalı kızılderili zencisi misin?
      Bacım sen bakma bu yazılanlara
      Gandalf senin ırk nedir?

• toplu taşıma alanlarında yer verip vermemek kişinin menfaatine kalmış bir olay ve burda kısmen sana katılmıyorum. ama dediğin gibi, sığınmacı olarak geldikleri ülkemizde adam olmak zorundalar. tacize uğradığın yerde biraz sesini yükseltmeyi dene kardeşim ;) yaşamak zorunda olmadığınız şeylerde o sesinizi yükseltin be. orda arkanıza bir ordu alırsınız

0|0
    0|0
  • alayına girişecen ya bende beklıyom öyle bişey olsada 5ini 6 sını bir nakavt etsem dıye ama bı turlu rastlayamadık

0|0
    0|0
  • AKP getirdi laf yok, sonuçta memleketin yarısı AKPli, HDPliler bile almıyor ilçelerine mahallelerine, Sultangazide göremezsin bunları hepsini bağcılara postalamışlar

0|0
    0|0
  • Sanki Türkiyede suriyeliler gelmeden önce bu tür olaylar olmuyordu, görüyoruz bizimkileri her gün tvlerde ne iğrenç olaylar yaşanıyor, yani boş laflar bunlar sadece suriyelilere düşmanlık yapma amacıyla yazılmış birşey, zaten son cümlen her şeyi özetliyor, sizin gibiler bırak Müslümanı insan dahi olamaz

0|0
    0|0
    • Fikrinize saygı duyuyorum. Ama bir bayan olmadığınız için belkide söylediklerim konusunda empati kuramadınız. Sorunda o zaten ülkede çok az yaşanıyormuş gibi birde katlanıyor.

• el kadar çocuğuyla seni kardeş bilip sana sığınan Suryeli kadına, yanında bir erkek olmayışını fırsat bilip her türlü pisliği yapan " erkeklerimiz" ne olacak, o kadınlarla kim empati kuracak?

• Bende suriyeli taklidi yapıyorum 😄 herşeyi iteleyin garibanlara

0|0
    0|0
  • biyik tak kezo modu "{ON}'' yap geri adim atarlr

0|0
    0|0
  • Abartma kızım tamam saydığın huylar çok iğrenç ama sonuçta mecbur kaldılar buraya gelmeye aynı şey ülkemizin başına geldiğini düşün allah korusun

0|0
    0|0
  • Ülkeye sokanin oy verenin basimiza bunlari bela edenin... ... ... ...

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyorsun.

0|0
    0|0
  • Şeref sizler işte napcan bu ülkede bizden daha iyi durumdalar aç yatan çocuklar var onların keyfi gicir

0|0
    0|0
  • Mersinde baya var ama bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Biz dovuoz bacim... 4 tane grup dovduk su ana kadar... Gotleri kalkmis indiiroz..

0|1
    0|0
  • suriyeli kardeşlerimize ağlayanlar bişiler düşünür artık

0|0
    0|0
  • Bu insan olmayan yaratiklarin hepsini duşa sokacaksın :))

0|1
    0|0
  • Uzak dur

0|0
    0|0
  • Onlar bize Tayyibin hediyeleri. Iyi kitledi bu ülkeye. Adamlar kadın mı görmüşler

0|0
    0|0
  • Provakasyonlara gelmeyin!

0|0
    0|0
  • ben de sana suriyeli kadınların durumundan bahsedeyim mi fahişelik yaptırmaya çalışan mı dersin vurup kaçmak isteyenler mi dersin bunları da bu ülkenin erkekleri yapıyor buna ne diyorsun

0|0
    0|0
  • gercekten tam ihalik herifler cozumu ise bunlara acimayacagin onun icin genc erkkeleri bunlarin haddini bildirmeye davet ediyom

0|0
    0|0
  • Afam olsalar ülkerini terk etmezlerdi bide emeklilerden 25 lira bu gavatlara kesiliyor gebersinler umurum da değil bir bardak su bile vermem bunlara haram zehir zıkkım olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Nicin boyle bir genelleme yapiyorsun? Turk erkekleri cok mu iyi cok mu ahlakli onca cinayet onca tecavuz nerden geliyor?
    Şu suriyeliler tiksintinizi bir kenara bırakın ne şartlardan kactıklarinin farkindasiniz degil mi?
    Elbette sana boyle yapmaya hakki yok ama bunun icin ırkını suclama, bunu butun ahlaksızlıklara ve ahlaksız erkeklere mâl et.
    Sanki insan degiller de hayvanlarmis, objelermis gibi de bahsetmeyi kesin artık. Farkında misiniz bilmiyorum ama evlerini, işlerini belki de sizden cok daha üst statülerini bırakip geldiler elestirmeyin kucumsemeyin ve def etmeye calısmayin.
    Onlar koskoca dunyada kendilerine yer bulamayan insanlar, lütfen biraz daha anlayisli olun ve bu tarz genellemelerden kaçının.
    Senin durumun üzücü ama inan bana suriyeliler diye bir sınıflandırma yapmak daha üzücü,
    Cunku artik suriyeli değiller. Cunku artik gidecek bir evleri yurtlari yok. Onlar hicbir yerliler.

0|1
    0|0
  • Bu yüzden bunlar bu ülkeden defolup gitmeli. Kendi ülkesini bırakıp kaçan insanlardan ne beklenir ki 😡😡

1|1
    0|0
  • İnsanları gaza getirmek için nasıl da güzel sallıyorsunuz. Ulan içiniz de ki kalp mi yoksa taş mı belli değil, sen kendi ülkenin sapıklarını hallet ondan sonra mazlumlara laf söylemeye hakkın olsun. Her milletin edepsizi vardır, onlardan da illâ ki çıkıyor. Yapma güzelim, bak bunca insanın hakkına giriyorsun, bu vebali sittin sene ödeyemezsin.

0|0
    0|0
  • Ben zaten onların erkeklerinden nefret ediyorum zaten bu ülkede yeterince sapık var bide onlarla uğraşıyoruz bunların yaptığı resmen yedikleri kaba neyse...

0|0
    0|0
  • Savastan kacmis insanlara bu sekilde bakman ne kadar yanlis suriyeli olmasi degil o kisi olarak bakman lazim dini irki olarak genelleme yapma

0|0
    0|0
  • Hiç raslamadim dedigin gibilere empati kurmasini öğren

0|0
    0|0
  • bakışlarına bişey diyemezsin ama dokunurlarsa sözlü taciz ederlerse dava açıp hapse attırabilirsin eğer bindiğin otobüsün kamerası varsa, ben de defalarca tacize uğradım otobüste

0|0
    0|0
  • haklısın ne olduklarını unutup saygısızlık yapıyorlar kendi ülkemde geri planda kalıyorum arkadaş her rahatlık onlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...