Ben evden kaçicam... Kime guveniyim?

Ben kötü yola girmek istemiyorum.. Aylem doviyorlar, azarlıyorlar, okuldan bırakılıyorlar... kendim biyere gidemem, çalışamam, her şey yapamam.. Ve küçüklukten beni çok pis döverlerdi.. 1. Disiplin dayagi var.. 2. Koca adamı döver gibi dayak var... Benim karnima basıma vururlardı.. Yere düşüp yerde de karnima vurup.. Burnum yamuk.. Onların yüzünden.. Okula bazen gidemezdim elin gözüm mor olurdu..

Skout dan 2 kişi le tanıştım.. İlk olarak intihara kalkdim.. Birinle intihar ediyim diyerek.. Antalyada yaşiyan biri bana destek olmak istedi ama çok guvenemedim.. Sonra benim yaşındaki bir erkek de yardım etmek istiyor.. Ama korkiyom çünkü kötü yola düşersem... Ya intihar edicem ya evden kaçicam.. Bilmiyom yapmalıyım.. Liseyi bitirmmedim 18 yaşındayım.. Ne Yapabilirim? Düzgünce evden ayrılmak.. Ve aylem beni bulmasını da istemem.

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Evden kaçmak işi daha kötüleştirir. Dışarısı savaş meydanından daha beter. Bu devirde kimseye güvenmemelisin. Güveneceksende 1 milyon kere düşün yine düşün yine düşün. Kadın sığınma evleri var tek çare orası. Dışarısı ailenden çok daha kötüleriyle dolu. İntihar ise bilinmeyin bir karanlık. Hayatta dimdik durmalısın bu yapacağın en cesurca şey. O tanıştığın erkekleri asla tanımıyorsun. Evet konuştun ama gerçek yüzlerini biliyor musun? Hayır. Bilsen bile bu seni güvende tutmaz. En mantıklı şey polise gitmen. Senin için ama cidden üzüldüm. Haylar böyle insanların yaşaması kötü ve bir kötü daha onlarla aynı havayı soluyor olmak. Sana gerçekten yardım etmek isterdim. Ama bunu yapmam bir hayli zor. Ama sakın yılma. Dualarım seninle...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadıkların yüzünden psikolojin bozulmuş yazık sana bu yüzden bunları düşünüyorsun darp raporu al şikayetçi ol ailen seni dövse de sövse de onlar gibi kimse koruyamaz seni karşındaki insanlar bu durumundan faydalanır yardım etmek bahanesiyle kötülük ederler sana Allah yardımcın olsun evden kaçmaya gelince Müge Anlı bulur seni yavrum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Evden kaçman hiç doğru olmaz. Özellikle de kız başına. Yakın çevrede falan seni seven biri yok mu? Evlenip kurtulsan daha iyi olur. Şu an en mantıklı olarak bu geliyor aklıma. Bu arada evlenmek için de acele edip kötü biriyle evlenme sakın. İyi biri varsa evlen. Durumuna da üzüldüm en kısa zamanda mutluluğu bulursun inşallah.

1|0
    0|0
    • Cevrem yok, ailenin çevresi de aynı onlar gibi.. Kız aşag erkek lerden.. Sanki hizmetçi olarak doğduk ve yemek yapmak. evlenmek istemiyorum. Career yapmak istiyorum. Kendi ayaklarimin üstünde güçlü biri

• Allâh yardım eder de İnşallah hayallerine ulaşırsın o zaman.

• Bulunduğun Bölgedeki Kaymakamlık Ya da Valiliğe Başvur Kadın Sığınma Evlerinden Birine Yerleştirilirsin Nitekim Duruma Göre Bir Evde En Fazla 5 Ay Kalabilirsin..

0|0
    0|0
    • Ben Türkiye iyi bilmiyorum.. Almancı Turkum... ,5 ayda okulu mu bitircem iş mi bulucam.. Nasıl gidiyim.. Evden kendim bile cikamiyom

• Almanci derken gurbetci Turk demek isyedim.. English is the language I'm most proficient in.. like, I said.. My parents are very domestically violent... They are the obstacles of my education.. I quit highschool, because my parents came up with an Islamic theory that "Girls shouldn't go to school, because it's not 'uygun' ".. What kind of fucked up ideology is that.. Everything I do, is basically haram... They have some type of narrow-minded patriarchistic mind sets ... In other words, women were born to be the slaves of men.. I have to stay home, cook and clean.. Whilst my loser brothers 'study' and go school.. And because they go to school, my parents don't stop bragging... My brothers haven't ever cleaned up after themselves.. This is what bugs me the most.. Sanki pasalar gibi.. Beni de hizmetci gibi

• Anladım Daha Fazla Yabancı Dilde Yazmayalım Aşk ve Heyecan İle Çalışan Moderatörler Aşırı İmla Hatası Diye Kaldırırlar. Ne Diyeceğimi Bilmiyorum Bence Bulunduğun Yerden Ayrılma Bir İş Bul Çalış Evini Tut Sanırım Oranın Yasalarına Görede Hür ve Özgürsün.

• Allah'a güven.

0|0
    0|0
  • Sosyal kurumlar var.. Kadın sığınma evleri o tarz yerler var.. Git birisine, ama konuşmayı dene. Sakin bir zamanında git babana ablana seni döven kimse git deki.. Abla ben seni seviyorum. Ama canımdan bezdim artık vurmayın bana falan de. Aynı şeyi tekrar yaşarsan mevbur kalırsan polise falan git.. Devlet kurumlarına git yani dışardan birilerine güvenme

0|0
    0|0
  • kimseye güvenemezsin, intihar edeceğine okulunu bitir ve bu sırada kendine iş bakıp ayakların üzerinde durabileceğine karar getirdiğinde evden ayrıl.

0|0
    0|0
  • Yaşın çok küçük kimseye güvenme yaşadığın şeyler korkunç hala böyle şeyler yaşanıyor mu dedirtiyor insana 2016 dünyasında savcılığa şikayette bulun dayak darbe aldığına karşı ailende olsa yapamaz koruma altına alırlar madem mutsuzsun esirgeme yurduna yerleştirirler psikolojinde bozulmuştur senin devlet sahip çıkar

0|0
    0|0
  • Aylen niye böyle

0|0
    0|0
  • Şiddete mahruz kalıyorsan Aile Sosyal Politikalar Bakanlığına telefon et yardımcı olur emin ol ki devletin koruması altına geçersin aileye de büyük yaptırımlar uygulanır

0|0
    0|0
  • Sanaldan kimseye guvenme , durumu ailene anlat devam ederse polise başvur , bu durumdan rahatsiz oldugunu ailendekiler gorsun

0|0
    0|0
  • Kızım otur oturduğun yerde.. Evden kaççan da nolcak.. Yolun yolcusu olursun yerler seni dışarda bu kadar aç kurt varken nereye kaççan.. Kimseye güvenemezsin..

0|0
    0|0
  • Liseyi bitir sonra kaçacaksan kaç

0|0
    0|0
  • yanlışlar yanlışları getirir.
    hislerine de güven ama çok değil.
    ailen zorla istediğini yaptıracağa benziyor.

0|0
    0|0
  • Kadin siginma evlerine gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Git mugr anliyi ara ya mallik yapma

0|0
    0|0
  • en kötüsü evlenme programına katıl saten sana evini yemegini veriyolar gelen talipleride begenme digerleri gibi

0|0
    0|0
  • Intihar etmeee
    Ne gerek var?
    Daha yaş olarak küçüksün

0|0
    0|0
  • gidersen o kişiere gebe kalırsın borçlu kalırsın muhtaç kalırsın. kadın dayanışma vakfı google yaz oku doğru dürüst yolu yöntemi varken saçma sapan şeylere kalkışma

0|0
    0|0
  • Erkeklere sakın ha güvenme. Hiç biri iyi niyetinden yardım etmez. Çocuksun hala hayal edemeyeceğin yerlerde gözünü açarsın. Tapu gibi kaymakamlık var Sığınma evleri devlet yurtları var.

0|0
    0|0
  • Lan salak misin bunları sana eziyet eden salaklaara de bari yazık edersin kendine sakin kimse ye güvenme faydalanir senden Sakın kimseye güvenme intihar da çözüm değil kendine yazık edersin bana bir mesaj atar misin sennnn

0|0
    0|0
    • XP yüksek değil, message atiyim... En iyi yöntem ne... Çünkü ya oldurecem kendimi ya da kaçicam...

• Kız manyak misin sakin bak ha içim yandı yemin ederim beni takip et konuşalım ben sana çok güzel bir iyilik yapacam

• Kaçma arkadasım sık dişini ama kaçma derim

0|0
    0|0
  • pek ciddi degilsn

0|0
    0|0
    • Çok ciddiyim.

• Tamam, liseyi bile okumiyorum aylemin yüzünde, çünkü ne lüzum. Kızım ya... Evde oturup yemek yap, hizmet et temizle.. Ama abimlerim okuyor... Evden de kendim çıkmamami izin yok. Arkadaşim yok. Bir halt yok. Kendim bile yalnız yuruşe gidemeyim. kız olduğum için hiç birşey yapamam. Onu bırak kültür şeyler dinî şeyler karışorlar... yobaz lar.. Çok.. Ver herşey haram.. Herşeye de beddua alıyorum.. Evde sesli konuşuyorum azap. Bu ne ya.

• neden böyle yapıyorlar ne kötülük ettin ailene bu hale geldiler

• 1. Erkeklere Güvenme
    2. Bir Öğretmene Durumu Anlat...
    3. karakola git

0|0
    0|0
  • Tanımadan etmeden kimseye güvenme

0|0
    0|0
  • Daha yaşın çok küçük sabret bir yere kaçma sabrin sonu selamet

0|0
    0|0
  • polise git onlar sana yardım eder polis kimseyi yolda bırakmaz TÜRKİYE CUMHURİYETİNDESİN. ve bu ülkenin evladısın kimsen yoksa devletin var karakola git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok zor işin ne desem bilemedim. Ama asla intihar etme

0|0
    0|0
  • Kaçma evden filan, kimseye de hiç bir erkeğe de güvenme biri seni dövemeye kalktığında elin armut toplamıyor güçlüysen yumruk savur güçsüzsen etrafta bulduğun ne varsa fırlat yerde ağlayıp dayağın bitmesi beklenmez kardeşim. Sonra da tek olduğun bir gün 183ü ara sana yardım etmelerini iste ya da kadın sığınma evlerinden birine başvur. Allah yardımcın olsun ama seni kullanıp atcak erkeklere güvenme

0|0
    0|0
  • bir arkadaşının yanına kaç ya da polise git hastaneye git bir şekilde darp raporu al hapse girsin o şerefsizler

0|0
    0|0
  • İhbar et

0|0
    0|0
  • Sosyal hizmetker kurumuna şikayet et

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım... En iyi yöntem ne evden yaçmak için.. ?

• Bilmem, daha önce hiç evden kaçmadım. Aaa esra erola başvur zaten sen küçük olduğun için seni evlenme kararındam vazgeçirmeye çalışcaklardır anlatırsın her şeyi

• Kimseye güvenme sadece arabalara sevdiğin güvendiğin kadınlar varsa onlara git ama seni geri vermeyeceğini bildiklerine git daha da kimseye güvenme

0|0
    0|0
Yükleniyor...