Beyler acil bakarsanız sevinirim? Deneyimli, mantıklı birilerine ihtiyacım var?

Daha öncede bu konuyla alakalı sorular paylaşmıştım belki denk gelmiş olabilirsiniz. 20 yaşında üniversite öğrencisiyim, ama yaşımdan büyük gösteriyormuşum 24-25 gibi. Fakültemde dersime girmeyen hiçbir muhabbetimin olmadığı bir hoca aylardır bana bakıyor. Defalarca kez kaçamak bakışlarını yakaladım. Ama öyle sapıkça değil. Neyse araya sömestr girdi. Unutulur gidilir dedim. Tatil bitti her şey yine devam. Eskiden yüzümü çevirdiğimde anında bakışlarını kaçıran adam bu kez bakışlarını kaçırmamaya başladı fakat öyle ilgili gözükmeye felanda çalısmıyor hala cool hareketler umursamaz tavırlar vs devam. Onun birde yakın arkadaşı var yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen. Onunlada hiçbir muhabbetim yok. Ama sömestrdan sonra onunda sürekli bakmaya başladığını farkettim ama o kadar komik ki arkadas sürekli mi bakar. kafasını çevirip bile bakıyor düşünün. Geçen koridorda karşılastık beni kesen hocanın arkadasıyla merhaba dedi sevecen bir şekilde bende merhaba der gibi başımı salladım. Bu arada yaşlı baslı adamlar değil bunlar hoca dedim diye... Beni kesen hoca 30-34 arkadasıda 33-35 felandır yani. Olay ne şimdi? Niye bana bakıyorlar. arkadasına benden mi bahsetti. Bahsettiyse ne dedi? Of kafayı yicem kaç aydır!

Güncellemeler:
Tenezzül edip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim -,-

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Koskoca herif bakacagina gelsin konussun. Ilgilenme bosver gormezlikten gel.

0|0
    0|0
    • gelip nasıl konuşsun ya ben öğrenci o öğretmen imkansız yani

• bölümlerimiz çok farklı konusacak ortak hiçbir şey yok. dısarıda da yakalayamaz. hemen çıkıp gidiyorum çünkü..

• ve dediğim gibi soğuk ciddi ve mesafeli biriyim. sert görünüyorum dışarıdan. açılmaya kalksa onu tersleyebilirim. Ama arkadası gelip söylese ve ben reddetsem o kadar mahçup olmaz.. Çünkü arkadasının tavırlarına baska anlam veremiyorum ben... çok şaşırtıcı gerçekten

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Orası üniversite, kimin amacı nedir bilinmez. Sen en fazla 23 yasindasin o 30 küsür. Bosver ben genc kızım herkes bakabilir begenebilir de. İlgi gosterme.

0|0
    0|0
  • Çok uzun okuyamadim

0|0
    0|0
    • okusaydın iyiydi :(

• tamamdır iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...