Sizce doğru mu yaptım?

en yakın arkadaşım biraz önce aradı sevgilisiyle bulusmus ve annesine babasına arkadaşımda kalcam demiş o arkadaşınıda evde sorun çıkmış biraz önce beni arayıp eve almasını istedi saat 11 olduğu için babam sıkıtı çıkarırdı o yüzden alamadım sizce kötü mü yaptım kendimi çok kötü hissediyorum

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Annesini ara ve söyle hemen. Tehlikeye bak... Kıza bişey olsa.. hastaneye düşse ; allah korusun ölse... Kızın annesi babası bunun hesabını senden sorarlar... Birde baban çok akıllı adam git onun elini öp hemen. Tehlikeyi anlamış ailenizden uzaklaştırmış hemen... Sen ne kadar tanıyorsun arkadaşını veya onun erkek arkadaşını? Adamı keserler bu ülkede bide gömerler gizlice.. okumuyormusun gazete hiç... Aileni hep ön planda tut hayatında... Senin en büyük hazinen onlar...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• baban doğru davranmış. senin kötü hissetmen normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi yaptın

0|0
    0|0
  • sıkıntı etme sen mınareyı çalan kılıfınıda hazırlar degılmı arkadasının aklı her halta calısıyorda o an kı halınemı ne care bulacagına calışmıyor

0|0
    0|0
  • arkadaşın kız ise yanlış yapmışsın allah vermesin başına kötü birşey gelse vicdan azabı çekersin.

1|0
    0|0
    • ama sevgilisinde kalıyordu bazı günler ve saat geç bizimkiler için sıkıntı böyle şeyler

• Aslında arkadaşının yaptığıda yanlış.

• Umarım arkadaşın anlayışlıdır

0|0
    0|0
  • Bana gönderseydin kanka

0|0
    0|0
    • he ya bizim derdimizde oydu

• Yanlış yapmışsında bana açıklamk zor olurdu

• bide iyi bir gece geçirirdiniz ne harika olurdu ah bn kız olcamki arkadaşlarımı sokaktamı bırakırım

Kızlar Ne Diyor 6

• Baban kız arkadaşını eve almanı niye sorun etsin ki ben onu anlamadım. Neyse onu geçtim de, bir kızı bu saatte dışarıda bırakmak bana göre değil. Ben olsam napar ne eder ikna eder bir şekilde arkadaşımı alırdım yanıma. 😊

1|0
    0|0
    • hayır siz anlamadınız babamın sorun çıkarması kızın bu saatte dışarda ne işi var

• Tamam ben farkındayım zaten kız bencede hatalı ama ne olursa olsun bir kızı böyle geç bir saatte dışarda bırakmak doğru değil.

• Keşke alsaydin sizinkiler fark etmeden odana gotururdun sabahda gider di

0|0
    0|0
  • Kötü yapmışsın Çünkğ arkadaşlar böyle Zaman'larda yardımcı olur

2|0
    0|0
    • ama onu yaptığıda kötü değil mi

• Kız arkadaşın kendi evine gidebiliyorsa ara söyle özür dile durumu izah et.

• @Ard7586 aradım sevgilısınde kalacakmıs ama bu benim yaptığım ihaneti değiştirmez

• Eve alsaydın ya yazık kıza

0|0
    0|0
  • Benim gönlüm arkadaşımı dışarda bırakmaya razı olmazdı ne yapar ne eder ikna ederdim

0|0
    0|0
  • Kiz arkadasina destek olman gerekirdi. Düşene bir de sen vurmussun. Arkadaşının zor gününde destek olman lazımdı. O kız bir daha seninle konuşmasa sana güvenmese haklı. O yanlış yapmış ama hatasının zaten farkındadır

0|0
    0|0
Yükleniyor...