Arkadaslar ben ateistim bugun bir arkadasım annesine musallat olduklarını ve cinci hoca sayesinde kurtulduklarınıda falan anlattı bana. Soglediklerine gore suda uc harflinin yansımasını falan gormus arkadasım. Oda eskiden ateistmis ofa bu olaylardan sonra musluman olmus dedijlerine gore. Bana bunu sogleyen arkadasım yalan soglıyecek biri degil cahil veya deli falanda degil. Baya duzgun pırlanta gibi cocuk. Bir ateist olarak bu dedikleri dogruysa islam hak dindir. Ciddi ciddi islama donmeyi dusunuyorum Şu an . Sizce arkadasımın bu yasadiklarını mantıklı bir acıklaması var mı. Yolsa islam harbiden hak dinmi.

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• İmam gazalinin kiyamet ve ahiret kitabı var onu oku tek tavsiyem bu.. Sonra kararını verirsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim 600 sayfalık bir kitap düşün bu kitabın yazıldığı dili dahi bilmeden sadece okunuşunu öğrenerek her yıl 7-70'e kadar binlerce insan ezberleyebiliyor. sana bir şiiri veya bir sayfayı ezberleyebilmekten bahsetmiyorum 600 sayfalık bir kitabın ezberlenebilinmesinden bahsediyorum. birde herhangi bir kitabı aç ve 5 sayfa ezberlemeye çalış bak bakılım ezberleyebiliyor musun? bir sayfayı ezberlemek bu kadar zorken binlerce farklı kesimin bir kitabı ezberleyebilmesi şüpesiz o kitapta olağanüstü bir şeylerin olduğunu gösterir. bahsettiğim kitap tabikide kuran-ı kerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• arkadaşının yaşadığı doğrudur çünkü bende buna bir defa değil bayağı şahit oldum. ve bunu izle anlarsın sözler sana mantıksız gelebilir. https://www.youtube.com/watch?v=sxPKAGqszcU

1|1
    0|0
  • bence sen ateist falan değilsin birkere olsan bu soruyu sormazsın belki evrende bilmediğimiz bir sürü yaratık var farklı boyutlarda göremediğimiz ateist adam bu tür konulara kıçıyla güler

0|0
    0|0
  • Cinler mi imana getirdi seni ahdjskal

0|0
    0|0
  • müslüman ol bence

0|0
    0|0
  • Bunlar olabilen şeyler.

0|0
    0|0
  • Bence youtube ateist ile konuşma yaz harun serkan aktaş diye izle ve öyle gel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bir köle sahibine sevgiyle baglı değildir tamamıyle korku vardır arada yani özgür iradenin olmadığı yerde sevgi yoktur, tanrı samımıyeti sever sevgi olmadan kımse ınançlı olamaz, cın görmek mucıze yasamak gb. şeyler senı yaratıcıya baglamaz. sen eger etrafındaki nımetin farkına varamıyorsan daha fazlasını tanrı sana nıye göstersın. o cıncı hocalarada sakın ınanma, sen sadece ıyı adaletli bır ınsan ol, önemli olan senın tanrıya ınanıp ınanmamanız değil onun sana inanıp inanmamsı ve o sana inanmıyorsa işte asıl inançsızlık o...

0|0
    0|0
  • Aga cin hikayeleri yalan insanlar etkilenebilir görmedikleri şeyleri görmüş gibi hissedebilir/düşünebilirler.
    Cin olayı neden sadece İslami ülkeler de oluyor diye düşündün mü?
    Kişisel tanıklık yanıltıcıdır. Bir çok örneği var.
    Richard Dawkins - The God Delusion
    Kitabını edinip okumanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Bir sürü olay var yani islam hak dindir, mesela bu Bence'yi okumalısın. #ASEKSUAL-GAMER

www.kizlarsoruyor.com/.../a45919-evrenin-sanatkari-allah-in-imzasi-bulundu

0|0
    0|0
  • Neye benziyormuş?

0|0
    0|0
  • :D :D :D :D Korku nelere kadir. Mantıkla değilde korkuyla birşeye bağlanıyorsan o şeyin ne kadar doğru olduğu ortadadır.

0|0
    0|0
  • Cinci hoca :(
    Neyse islam hak din ama git kur-an oku islami arastir oyle cinle hocayla olmaz.

0|0
    0|0
  • Olmasa eskiden beri gelir bunlar yalan olsa sence niye anlatılsın vardır bunun. bir hikmet-i

0|0
    0|0
  • sayın ateist ! kimliğinin arka yüzünde ne yazıyor?

0|0
    0|0
  • İslam hak dindir bu konuda Hakikat Kitapevinin kitaplarını okumanı tavsiye ederim. Site olarak da dinimizislam. com bu kitaplar orada pdf formatında var

0|0
    0|0
  • gec kalmış sayılmazsın

0|0
    0|0
  • daha önce bende duymuştum cinlerin suda göründüğünü.. meğerse gerçekmiş demek

0|0
    0|0
  • zaten nedense hep korkularak imana getiriliyor insanlar akıl yolunu seçen yok

0|0
    0|0
  • Gerçekten söyledikleri var kardeşim islamı öğrenmek istiyorsan gerçek müslümandan ogreneceksin öyle dllolardan değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...