Sizin icin yalnizlik nedir?

Bnce yalnizlik piss kaka. berbat bisey. ve Şu an şunu anladmkı hayatın her alanında yalnizim. yalnizm dostlarim yalnizim. yalnizimm atammm yalnizim gidip o büste agliycak kadar...;(

Güncellemeler:
Sizin icn yalnizlik nedir
Sizin icin yalnizlik nedir

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık başaçıkabileceğim, yalnız kalmak sevdiğim bir olgu.

Yalnızlık ile yalnız kalmak arasında fark var.

Yalnızlık, arayacağın, soracağın, destek alabileceğin ve verebileceğin kimsenin olmaması.

Yalnız kalmak ise tercihtir. Dostların olur ve ara ara yalnız kalmayı tercih eder yalnız başına kafa dağıtırsın...

Yalnız kalmayı seviyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özgürlük ve mutluluk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• adım ve soyadım :D

1|0
    0|0
  • Benim için yanlızlık sabah "Günaydın aşkım 😙"şeklinde mesaj gelmemesidir. Açık ve net.

1|0
    0|0
  • Başkalarına ağlama gel benim omzumda ağla

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • Saol kardesm. demek burdan esnlenmisim. bu sarki hayatimi özetliyo helede aglamadk sokak kalmadi kismi. dinlerdm sayende tekrar dinledm. ama bisey daha anladm tatlisesle ilgili kimsenin yaptigi yanina kalmiyo imparator derlerdi dimi sahi aseneya yaptigi onu sahnedrn etti oda sahnedn oldu. biyandan dansozlukten kurzuldu belki asena icn hayr li dersn ama oda olsa kimseye sen bisey yapma diyor demekki Allah gunahsada bna birak diyo dmkki. onu anladm. dinleynce bunlar geldi aklima senin bir fikrin var mı bukonuda?

• zaten kişiliği beş para etmez ama sesi beni çok etkiliyor

• yalnızlık da iyidir duruma göre.
    herkes kendini düşünüyor. hep çıkar

1|0
    0|0
    • Tabi cikarcilari temizlio Allah. ama bakiomda milletn arkadsliklari iyi samimi duruyo. ama o cikar dedgn biyandada baska anlamd a dogru.(or. komsu kizi burda okuyo kiz yalniz kalio ya ondan bizle iletsm kuruyo. iyide benim hic cikarm yok bn nie ona samimi oldm. saynde menfat cikar duygularnn bnde hiic olmadgni anladm

• bir de seni sevene sormak lazım. o da onunla konuşabilmene bağlı tabi.
      çok da derinlemesine bilemezsin o yüzden çok da düşünmemek lazım.
      her türlü saçma fikir gelebilir insanın aklına. çok takılma boşver.

• yalnızlık çok çok berbat

1|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun be ben gecen gün ölüyorum sandim yanlizliktan

0|0
    0|0
    • Yanliz degilsn KS canlari var burda bnada yaz

Kızlar Ne Diyor 2

• yalnızlık bence çok güzel birilerine alışmamış oluyorsun kaybetme korkun olmuyor incinmiyorsun bir şey yaparken çevrendekileri de düşünmek zorunda kalmıyorsun bir yere kadar o da kararsız kaldım şimdi

0|0
    0|0
    • O biyeri gectm bn iste. burası b* k luktur

• Evt ya bnde ölle kolay guveniom hmncecik. yok bn akillanmam. niye degisemiorum anlamadm anlayan varsa soylesn. lafna gelince guvenince gerckten uzulen bn oluyorum

• hepimiz öyleyiz hemen affediyoruz olmaması gerek ama gurur yapamıyoruz :(

• bence bazen yanlızlık iyi bişey olabiliyo kendini daha iyi tanımanı sağlıyo ve yanlızken kimin seninle ilgilendiğini daha rahat anlayabiliyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...