Babamla konusuyorum ama annemlemle aram iyi degil?

Serefsiz kadini ne zaman arasam ya mesgul ya uyuyor insan cocugunu hic mi merak etmez bir suredir aramiyorum akli basina gelsin diye ama kadinda hala tik yok napiyim artik?

• Evlatliktan cik
    27% (4)78% (7)46% (11)Oy Ver
  • Buna anne denirse benimki ne :D
    73% (11)22% (2)54% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• kadina serefsiz diyor la

0|0
    0|0
    • Annen ne yapti senin icin :)) benimkinin beni sevdigini bilmem uzakta okuyorum ozluyorum ariyorum resmen bahane uyduruyor o zaman bu kadin? Annem mi

• Kimin kimin icin bisi yapmasi lazim? Sevgi aci kim? Ne verebilirim ben ona tum seyi bana yikti hep

• kafana gore takil o zaman

En İyi Kız Görüşü

• sen ona öyle hitap ediyorsan çok da yanlış yapmıyor demektir

0|0
    0|0
    • Artik burama geldi yuzune demedim ama anne boyle mi oluyor yurttayim burdakilerin annesi sabah ariyip uyandiriyor bizimki aradigimda konusmuyor

• telefonda değil evde konuşun ve havadan sudan değil sorunun neyse ondan konuş

Erkekler Ne Diyor 3

• bizimki kendi arıyoya :D günde 3 4 5 :D kopıuyo

0|0
    0|0
  • Yazık, acıdım annene..

0|0
    0|0
    • Niye anneme acidin cocugu buyuten yetistiren anne demek ki bisileri verememis

• Annene bu lafı diyorsan sen de iyi bir bok değilsin

0|0
    0|0
    • Sevgi yoksunu buyutunce ilgisiz evet

• Sövmek yapılanlarla değil kişilikle alakalı. Sen saygını koru utanılacak şeyler yapma ve söyleme. Bırak dediğin gibi biriyse o utansın.

• Ona bir bok olmuyor :)) ben burda gordukce bana annelik yapmadigini fark ettim :)) kimin annesi var eve gelcek diye yemek yapiyor dusun ariyor hergun mesaj atiyor sevdigini soyluyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Sende anne bende oyle bir baba var

0|0
    0|0
  • tamam sevmeyebilirsin ama şerefsiz denmez anne kutsaldır

0|0
    0|0
Yükleniyor...