90'lı yılların çocukları toplansın?

Tüm mahalle teyzelerinin akşam ezanına kadar bize kızdığı küçük futbolculardık...
Apartman merdivenlerinde taso oynayan küçük ellerdik biz...

Güzel ve özel yıllardı.

Eminim ki başlığı gören her 90'lının kafasında çocukluğu canlanacak. :)
Bizimle de paylaşırlar mı?

1|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Barbielerin barie oldugu yillardi.

Isikli spor ayaklabilar harikaydi

Mahalle bakkallari bile cipsleri açıp tasoları alır sonra da bize cipsleri bedava verirdi. Ama icinden taso cikmayan cipsi afiyetle yemek bile bizi memnun etmezdi. Kim naapsin tasosuz cipsi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yazın bedava kola olduğu zamanlardı hafifçe eğip kapağı okurduk oradan 1 kasa bedava kola içtiğimi biliyorum mahalle maçı yapardık yarım ekmek salarlardı evden falan çok güzel ve eğlenceli zamanlardı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Şeker kiz candy geldi aklıma iskocyada erkeklerin eden giydiğini ordan öğrenmiştir
    Içinde taso olan cipsleri ezerek seçerken bakkalcinin kızdığını hatırlıyorum
    Atari vardı
    Pamuk şeker yapan seyyar satıcılar vardı bir mekanizma dönerken oluşurdu şeker cubugun etrafında
    Simitciiiiiii diye bağıran çocuk satıcılar vardı balkondan seslenirdik gelirdi. Simitin de ayrı bir tadi vardı
    Bir de hasretle andığım su gorseldeki sakiz vardı 💕

http://i.hizliresim.com/BPD0oj.png

0|1
    0|0
    • Patlayan sakız hastası çocuktum...
      Tebessüm ettirdin. :)
      Teşekkür ederim.

• Bende ettim
      bir yandan da kemal sunal izliorm tam nostalji yaşadım tesekkurler

• O güzel ve özel günler bir kaç dakika da olsa canlandıysa, ne mutlu bana.

• Erkek kardesim benden iki yas kucuk 90 larin erkek jenerasyonunuda takip ettim dolayisiyla 😄 dediklerini hep hatirliyorum. Misket koleksiyonu geldi benim aklima da. Misket sahamizin ustune Şu an çardak var 😕 sonra beybileytleri vardi kardesimin. Kizlar klasik bebek evcilik, seksek, saklambac ile yakartop karma 😊

0|1
    0|0
  • Disarda kalirdik aksama kadar. Hicbirzaman annemin eve gel dedigi saat de gelmezdim. Mutlaka bir bahane uydururdum :D

0|1
    0|0
  • babam zorla eve sokardı aksam ezanından sonra dondurmadan bedava cıktı diye kosarak bakkalın yolunu tutardık

0|1
    0|0
  • toybox ah bee arkadaşlarla toplanır alırdık çiğnerdik çok güzeldi :))))

0|2
    0|0
  • tüm gün sokakta fink atardık türlü oyunlar oynardık akşam annem eve alırken kapının önünde ayaklarımızı yıkar eve öyle alırdı :D

0|1
    0|0
  • güzel yıllardı keşke hep 90larda kalsaydık :(

0|1
    0|0
  • bir daha hiç. yaşanmayacak yıllar.. benceme bakabilirsiniz

0|1
    0|0
  • Doksan altı geç kalmışım

0|0
    0|0
  • Yerden yüksek oynardık sokaklarda ☺

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Valla ya

0|1
    0|0
  • Ben 4 yilini gordum ama bizim cocuklugumuzda ayniydi

0|1
    0|0
  • ne güzeldi o yıllar. tek açıklaması yen nesşlin bu kadar dejenere olmasının sebebbi messenger ile başladı facebook instgram vatsap ilede son buldu. başkada bişey diil. o ona bakıo o onu takip edio derken bir tton boş muhabbet dönüo.

0|1
    0|0
  • Sanırım son sokak'ta büyüyen nesiliz.

Hadi kapınızın önünde oynayın azarını az yemedim 😀

0|1
    0|0
  • Aterimiz vardı silahıyla ördek vurmaya çalışıyoduk

0|1
    0|0
Yükleniyor...