Sizce dünyanın en güvenli yeri neresi?

Bu haritada 2012 dünya cinayet oranları verilmiş. Sanılanın aksine en çok cinayet İslam ülkelerinde değil, ateizmin yaygın olduğu ülkelerde.
Tabii bu oranlar yapıldığında başımızda bu Avrupalıların başımıza saldığı terör örgütleri yoktu.
Acaba bu yüzden mi benliğimizi bozmaya çalışıyorlar?
Sizce dünyanın en güvenli yeri neresi?

1|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kuzey Amerika da silah ekmek niyetine satılıyor. Çocukların ilk oyuncakları silah. Süs olarak almıyorlar kullanıyorlar elbette. Boşuna mı iki günde bir okullarda öğrenciler okulda silahlı saldırı haberleri duyuluyor. Bir de uygarlıktan bahsederler. Güney Amerika uyuşturucu mayfasıyının merkezi. Sabah kalkan bir canlı vurmadan çay suyunu ocağa koymuyor. Rusya'da normal aynı mafya türleri var hatta koleksiyon oluşmuş. Her ürünün bir mafyası var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cinayetin sebebini dinlere göre araştırmak ve bu şekilde İslam'ı temize çıkarmak <3 Bayılıyorum bu kafaya. Kaldı ki İslam ülkelerinde canlı bombalar, patlamalar sebebiyle ölen insanların sayısı bile o bahsettiğin dini ateizm olan (o ne demekse sdjfkslfs) ülkelerdeki cinayetle ölen insanlardan fazladır. Toplumun çoğunu ateistlerin oluşturduğu ülkelere bir daha bak derim, İzlanda mesela cennet cennet. İslam'ı temize çıkarma çabanız bile gerçek İslam'ı ortaya koyuyor. Tşklr.
    Not: Huzur İzlanda <3

Cayırt

0|0
    0|0
    • Türkçe anladığına emin misin?

• Kuranı yalayıp yutmuş, kendi dilinde orjinalini ezbere bilen adama dinini bilmeyen adamlar da diyemezsin o zaman!

• Hadisleri, sünnetleri kabul etmeyen adamlarsa derim.

• dalgamı geçiyorsun?

0|0
    0|0
  • Her yere
    Çare sarıgül Başbakan Sarıgülde yaz bari :))

0|0
    0|0
  • Tabiki ic savas niye cikarmaya calisiyorlar? Yeralti madenlerini ele gecirmek icin 2023 u bos cenr yapmayan bir adam var ama hala bos beyinler bos cene yapan adamlari savunsunlar adam daha kendi soyledigi sozun arkasinda durmasin show yapsin

0|0
    0|0
  • Evim

0|0
    0|0
  • Norveç, Avusturalya

0|0
    0|0
  • Afrika çölleri.

0|0
    0|0
  • Ateizmin yaygın olduğu ülkeler diyorsun da , kırmızı olan ülkeler teist. Rusya hristiyan , avrupa ülkeleri hristiyan. Amerika hristiyan , brezilya kıtası hristiyan. islam ülkelerinde cinayet olmuyor mu :D siz kendiniz kandırın budalalar

0|0
    0|0
    • Hristiyanlığın yaygın olduğu bölgelerde ateizm daha güçlüdür. Mesela Almanya.
      Sadece 50 yaş üstü kişilerin bir dini var. Gençler dinsiz olarak yetişiyor.
      Bu Türkler'in yaptığı bir tespit değil.
      Budala kelimesini kullanarak da sadece kendi seviyeni düşürdün. Beni budala yapmaya yetmedi.

• sizin gözünüzde budalaysam bu benim için şereftir.
      Almanyanın nüfus sayımına mı katıldın hayırdır? nereden biliyorsun insanların dinsiz olduğunu

• Dubai cunki dunyayi karistiran adamlarin cogu orda yasiyor

0|0
    0|0
  • Insanlarin yasamadigi bolgeler ♠

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Nüfusa olan oranı önemli, Amerika'nın nüfusu çok olduğundan sayı da çok olabilir mesela. Ayrıca İslam ülkelerinde zaten intihar da var oldukça, öldürmeye pek gerek kalmıyo. Baskı yeterli zaten. Öldürmekten bile beter, insan yaşadığından bir bok anlamıyo.

0|0
    0|0
  • Antartika kıtasıdır knk çünkü yerleşik yaşam yok ahahjsgf

0|0
    0|0
  • Bizim burası bizim ev

0|0
    0|0
  • İslam ülkeleri olmadığı kesin.

0|0
    0|0
  • Ben ulke olarak bisey diyemem ama bence en guvenli yer mezarliklar sonucta diriden korkucan ölüden degil

0|0
    0|0
  • bizim ev benim odam

0|0
    0|0
  • Surasi sajaj

0|0
    0|0
  • Dünyanın en güvenli yeri benim babamın kolları net😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...