Bunu diyen öğrenci hakkında ne düşünürsünüz?

müdür yardımcısına '' hocam bugün çok şıksınız '' '' hocam nasılsınız? '' vb. diyen kız öğrenci hakkında ne düşünürsünüz? yalakacı diye düşünür müsünüz? :D

Güncellemeler:
öyle cıvık cıvık diyenlerden bahsetmiyorum. sadece ilk defa '' hocam bugün çok yakışıklısınız '' dese bir öğrenci hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim dershanede var öyle ağzına indiresim geliyo arada

1|0
    0|0
    • öğretmen misin?

• hergün öyle sırıta sırıta diyenlerden bahsetmiyorum. sadece bir kere erkek müdür yardımcısına '' hocam bugün çok yakışıklısınız '' desem bani yalaka yerine koyar mı?

• Koyabilir yani ben olsam koyardım yine tebessümle teşekkür ederim ama içimden geçirirdim yalakalık yaptığını. Bide diğer öğrencilerin yanında deme bence

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Dusunurunm kanks

1|1
    0|0
  • yalaka

1|0
    0|0
  • Yalaka.

1|0
    0|0
  • Evett yalakaaaaaa :D

1|0
    0|0
  • Yagcılarda incek var 😀😀

1|0
    0|0
    • bugün çok şıksınız dese ne olacak ki yani?

• Yok be saka diorm diebilir normal muhabbet amacli

• tam bir süzme yalaka

1|0
    0|0
  • okulda öğrenciler yaranmak için sürekli diyor :D hergün diyenler var :D pek kale almıyoruz tabiki ilk defada söylese. alışığız :D bazen bakmıyorum bile artık

0|0
    0|0
    • peki en çok ne dese etkilenirsiniz?

• ne bileyim ya , bazılarınız gerçekten yaptığı mesleğin yüz karası insanlar... üzülüyorum açıkcası..

• heryerde var. bişey diyemem. bak çıtırlardan herkes hoşlanır ama iş ayrıdır özel hayat ayrıdır :) ayrıca 18 bile değilsin muhtemelen

Kızlar Ne Diyor 3

• Yani belki :)

1|0
    0|0
  • evet düşünürüm öğrenci öğrenciliğini bilmeli

1|0
    0|0
    • bugün çok şıksınız dese ne olacak ki yani?

• Bunu her Allahın günü diyenlerden bahsediyorum arada diyen veya gerçekten o gün şıksa abartmadan söylenebilir ama yinede hoşlanmam böyle şeylerden ve çoğu kişi çaktırmasa da içinden ne yalaka ya falan diyodur

• bir öğrenciye bakarım zaten yalaka olup olmadığı belli olur yani direk

1|0
    0|0
Yükleniyor...