Bunu diyen öğrenci hakkında ne düşünürsünüz?

müdür yardımcısına '' hocam bugün çok şıksınız '' '' hocam nasılsınız? '' vb. diyen kız öğrenci hakkında ne düşünürsünüz? yalakacı diye düşünür müsünüz? :D

Güncellemeler:
öyle cıvık cıvık diyenlerden bahsetmiyorum. sadece ilk defa '' hocam bugün çok yakışıklısınız '' dese bir öğrenci hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim dershanede var öyle ağzına indiresim geliyo arada

1|0
    0|0
    • öğretmen misin?

• hergün öyle sırıta sırıta diyenlerden bahsetmiyorum. sadece bir kere erkek müdür yardımcısına '' hocam bugün çok yakışıklısınız '' desem bani yalaka yerine koyar mı?

• Koyabilir yani ben olsam koyardım yine tebessümle teşekkür ederim ama içimden geçirirdim yalakalık yaptığını. Bide diğer öğrencilerin yanında deme bence

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Dusunurunm kanks

1|1
    0|0
  • yalaka

1|0
    0|0
  • Yalaka.

1|0
    0|0
  • Yagcılarda incek var 😀😀

1|0
    0|0
    • bugün çok şıksınız dese ne olacak ki yani?

• Yok be saka diorm diebilir normal muhabbet amacli

• Evett yalakaaaaaa :D

1|0
    0|0
  • tam bir süzme yalaka

1|0
    0|0
  • okulda öğrenciler yaranmak için sürekli diyor :D hergün diyenler var :D pek kale almıyoruz tabiki ilk defada söylese. alışığız :D bazen bakmıyorum bile artık

0|0
    0|0
    • peki en çok ne dese etkilenirsiniz?

• ne bileyim ya , bazılarınız gerçekten yaptığı mesleğin yüz karası insanlar... üzülüyorum açıkcası..

• heryerde var. bişey diyemem. bak çıtırlardan herkes hoşlanır ama iş ayrıdır özel hayat ayrıdır :) ayrıca 18 bile değilsin muhtemelen

Kızlar Ne Diyor 3

• Yani belki :)

1|0
    0|0
  • evet düşünürüm öğrenci öğrenciliğini bilmeli

1|0
    0|0
    • bugün çok şıksınız dese ne olacak ki yani?

• Bunu her Allahın günü diyenlerden bahsediyorum arada diyen veya gerçekten o gün şıksa abartmadan söylenebilir ama yinede hoşlanmam böyle şeylerden ve çoğu kişi çaktırmasa da içinden ne yalaka ya falan diyodur

• bir öğrenciye bakarım zaten yalaka olup olmadığı belli olur yani direk

1|0
    0|0
Yükleniyor...