Sizce Napmalıyım?

Ev arkadaşım ve diğer arkadaşlarım bir anda benimle konuşmalarını kestiler sanki ben çok kötü bir şey yapmışim gibi davranmaya başladılar. Hasta oldum agrıdan ölüyordum yinede ev arkadaşım bana hiç bişey yapmadı evin içinde konuşmuyoruz bile ben varken çıkıp gidiyor. Yaptığım biseyde yok. Gelip benimle konuşmuyor bile. Yalnız kaldım iyice. Napmaliyim sizce?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir sor neden konuşmuyorlar senle. Hala devam ederlerse imkanin varsa ayril evden

0|0
    0|0
    • Evden ayrılma gibi bir imkanım yok sözlesmem var. Aslında onların gelip noldu diye sormasını bekledim. Beni oda da kac kere ağlarken gördüler hiç gelmediler bile

• ÇekemiyÇek bir durumda yok ki ortada ev arkadaşım da mı çekemiyor en yakınım?

• Bilmiyorum artık ama en iyisi sor onlara

Erkekler Ne Diyor 5

• Onlardan hareket bekleme anlat sorunlarını. Ev arkadaşı sevilmezmi ya :)

0|0
    0|0
  • sorunu araştır :) sor sorun neymiş diye

0|0
    0|0
  • Yapmışsındır birşey

0|0
    0|0
  • Sebepsiz kimse muhabbeti kesmez. Bos konusma

0|0
    0|0
  • içlerinden biri seni seviyodur knk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 yumruk at

0|0
    0|0
  • Onlarla konuşup neden böyle davrandıklarını sor bazen insanlar karşı tarafın bir şeyine kızıp kendi kendilerine böyle bir tavır takınabiliyorlar çok yanlış bir davranış

0|0
    0|0
    • Sormak istiyorum ama yalnıs anlarlar diye korkuyorum açıkçası

• Onların ön yargısından. O aralar ara sıra dışarıda kalmaya başlamıştım. Onlar da onları görmek istemediğim için dışarıda kaldığımı düşünmüşler konuşmadan sormadan bana tavır almışlardı. Bende döndüğümde asık suratlarla karşılaşınca hiç gelmek istemiyodum odaya ( yurt) fırsat buldukça başka arkadaşımda kalıyodum. Şu an aramız normal ama eskisi gibi sıkı fıkı da değil.

• Böyle ön yargılı davranmaları beni biraz soğuttu açıkçası

• gidip konuş. durduk yere neden böyle davranıyorsunuz , de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...