Misafirlikte en uyuz olduğunuz durumlar neler?

Şu an misafirlikteyim kadın beni esir aldı resmen, ayıp olmasın diye ses çıkarmıyorum ama araba arkasına koyulan o aksesuar köpek gibi kafamı sallayıp duruyorum. Sizin uyuz olduğunuz durumlar neler?

1|2
2221

En İyi Erkek Görüşü

• Misafirlerin yanından 2 dakika ayrıldıktan sonra annemin beni köşede sıkıştırıp "ayıp! Çabuk içeriye gel" demesi

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• 25 Sene Olmuştur Gitmeyeli.

1|1
    0|0
  • WC terliğinin ıslak olması

1|0
    0|0
  • Çoluğun çocuğun ve misafirlerin benim için "özel" olan odama girmesi veya girmek istemesi...

1|0
    0|0
  • Durup durup bana saçma sapan sorular soruyorlar çıldırıyorum. Hele ki evde internet yoksa offf bittim bittim.

1|0
    0|0
  • Misafirlik?
    Valla inan ki unutalı yıllar oldu.. Arkadaşlarla toplanma günleri tabiki oluyor ama öyle eskiden anne-baba gidilen misafirlikler ne rezil durumlarmış diyorum şimdi geriye bakınca :)

1|0
    0|0
  • Her konuyu evliliğe çıkaran mantıklarına hayranım, lafı oraya getiriyorlar, size ne yahu size mi kaldı, en son ben gayim diyecem gtt lalesi gibi kalacaklar, olacak o

1|0
    0|0
  • Yemekli bir davet ise yüzde 90 aç giderim sevmediğim yemekleri tek tek bulup yapmaları ve benim doyma mücadelesi vermem

1|0
    0|0
    • Evet ya çok sinir bozucu bu özellikle yapar gibi sanki

• Seni kınıyorum kınıyorum ahahha :)) olabilir canım saygı duymak lazım sen neyi sevmiyosun eti bende sporcu olarak etsiz yapamıyorum ama olur o yürütürüz biz 😂😂

• Ahahahaha 😂😂😂😂

• Siyasetten hoşlanmıyorum dememe rağmen ikide bir lafı siyasete getirmelerinden ya da beni ilgilendirmeyen üstelik komik de olmayan başlarından geçmiş bir olayı komikmiş gibi anlatmaları

1|0
    0|0
  • hiç uyuz olmam çünkü kimseye gitmem :)

1|0
    0|0
    • Mecburi misafirlik diye bir şey var, yaşamayan bilemez 😔😔😄

• Herhangi bir konuda ısrar edilmeai.

1|0
    0|0
  • misafirlikte en uyuz olduğum şey eğer uzakta bir yerdeysem yatıya kaldıysam gece wc ye kalkmak.

1|0
    0|0
  • Genelde kankimlere gideriz onun odasına geçip muhabbetin dibine vururuz sıfır sıkıntı 😄

1|0
    0|0
  • Rahat lavaboya görememek ve rahat haraket edememek birde yaramaz çocuk varsa hiç sorma

1|0
    0|0
  • Kalkinca dis kapinin onundeki yarim saatlik ayak ustu sohbetleri

1|0
    0|0
  • Yemiyorsun hiç beğenmedin mi yoksa yaptıklarımı zaten kilo da vermişsin.

0|0
    0|0
  • istediği kadar misafir gelsin ama pc dokunmasın arkadaş özel bilgisayarım yanlış yerlere girecek şimdi özelim cıkcak izinde istemiyorlar ya pc gördümğ yapış

0|0
    0|0
  • Misafirlikte söz hakkı verıyolar saçma sapan anlmadım konularda... saçmalıyorum kafama gore :D

0|0
    0|0
  • Misafirlikteyken herkes bir yere dağılir ve odada tek başina kalirsin ya 😫

0|0
    0|0
  • fazla soru sorulması..

0|0
    0|0
  • önüme gelen tabakta ısrar la ye ye şunu da ye bunu da hadi kalmasın ye denmesi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Komple hiç sevmem misafirlik olayını 😂😂

1|0
    0|0
  • Misafirliğe gittiğim evde misafir olması. yaşlı teyzelerin sen niye evlenmiyorsun sorusu. başkasıının evinde ortalığı birbirine katan çocuğu olan ev sahibinin benimle gelen çocukları kendi evi dağılmasın diye sürekli uyarması.

1|0
    0|0
  • *mısafırın evsahıbıne yardımcı olma cabası :)) -gıccık oluyorum-
    *devamlı ayak altında dolanması
    *kusurlar bulması :P
    *eli boş gelmesi :) ya yapsın ya alsın : )))
    *akıl vererek konusması... soyle yapsaydın ben olsam bööle yapardım nıye yapmıyosun vb vb konusma tarzları.
    *dert anlatırken, sana kendı dertlerınden bahsetmesı : )))

ay bayag gıcıkmısım ben mısafıre : ))) ama bazısı boyle ve harbıden gıcık edıyor :D

0|0
    0|0
  • Şundan da ye. Yicek olsam yerim arkadaş senden mi çekincem

1|0
    0|0
  • Her şeyi sorgulamalari 😄😄

1|0
    0|0
  • Sırf kendi çocuklarını övüp durmuyorlar mı gıcık kapıyorum. Sanki kendi çocuğu dışında insan yok ülkede ve hep çok başarılı ve mükemmel :/

1|0
    0|0
  • O kelime bana ters. misafiler geliyo dedikleri anda kendime bir gece yetecek kadar yiyeceği ve suyu alıp koşarak odaya kitliyorum kendimi. Tehlike alarmı benim için.

1|0
    0|0
  • Teyzelerin okul hakkında sürekli soru sorması nasihat etmeleri tam kalkıcakken aa biraz daha oturun demeleri annemin kalk kız mutfaga yardım et demesi

1|0
    0|0
  • Konuşurken dokunan teyze gülerken morartana kadar vuran yenge

1|0
    0|0
  • Misafir oldugum yerde benden baska misafirlerin olmasi. Ne kadar anti misafirim ben ya 😂

1|0
    0|0
  • ben genelde kardeşimle kenarda takılıyorum kimse bisey demiyo annem dışında :)

1|0
    0|0
  • Scorp headline'ı :D En gıcık olduğum şeyler yaramaz çocuk, sürekli okulumu soran ev sahibi, kolonya kokusu, sifonu çalışmayan tuvalet.

0|0
    0|0
  • Iki saatten fazlasi bayiyoo abhsjs

1|0
    0|0
  • Bedeni hali sorgulanması

0|0
    0|0
  • Kazık kadar kız olmama karşın bana seni oğluma alayım mı demesi ve oğlununda salonda bana bakması 😆😆😆

0|0
    0|0
  • okulla ilgili sorular sormalarından nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Isafirlige komple karsiyim

0|0
    0|0
  • İkramları yemem için gereğinden fazla ısrar etmeleri..

0|0
    0|0
  • Kizim su cocukla az ilgilen 😒😒😒😒 (temsili😒) 😒😒

0|0
    0|0
    • Ahah benim çocuklarla anlaşamadığımı bildiklerinden bana bunu söylemiyorlar 😄😄

• Gozlerim kocamanda olunca cocuklar tarafindan ilgide cekiyorum jsjajsjs ama bazilari yuzunden yuz felci geciriyorum 😒😒

• yabancı birinin gözüme ggöüzme bakması !!!

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...