Tek cümle ile hakkında ne biliyorsanız "trans kadın nedir?" Sorusuna cevap verin. Sizden ricam tek cümle ile açıklamanız.

Yeni hazırladığım bencemde sizlerden gelen cevaplara yer verecegim.

2|3
19|32

En İyi Erkek Görüşü

• daha dün akşam tartıştık arkadaşla biliyor musun? ben dedim ki kişinin cinsel kimliği ne olursa olsun benim için önemli olan insan olması. iyi biriyse benim için onun cinsel kimliği dini inancı ne olursa olsun fark etmez.. hatta dedim ki arkadaşlara farz edin ben kızlardan değil de erkeklerden hoşlansaydım yine aynı benim tek farkım erkeklerden hoşlanmak o zaman benimle arkadaş olmayacak mıydınız tek farkım sadece tercihim onun dışına yine aynı benim değişen bir şey yok diye

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Buradaki sığ görüşlerin hiç birine ihtiyacı olmayan, biyolojik olarak kadın bedeninde doğmamış, hormon desteğiyle ruhundaki ve beynindeki hissi kadını ortaya çıkarabilecek senin gibi insan gibi insandır, canım kankamdıe 😘

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• el yapımı kadın. ama ruh var tabiki.

2|0
    0|0
  • Doğan görünümlü şahin

1|0
    0|0
  • Dış kabuğunun içinde farklı bir ruh barındıran ve içindekini dışına yansıtan her kişi...

1|0
    0|0
  • kadın olarak doğmasına rağmen fiziksel olarak erkek gibi görünen ve zamanla belli işlemler sayesinde gerçek görünümüne kavuşan kadınlara denir.

1|0
    0|0
  • biraz esprili olsun dersek... çükü olan kadındır :) ve bir çoğu vajinası olan kadınlardan ruhen daha kadındır.. ve maalesef ülkemizde birçoğu beden işçisi olmak zorundadır.. bence bazı işyerlerinde transkadın çalıştırma zorunluluğu olmalı "LGBT ye saygı"

1|0
    0|0
  • kendi kararlarını alabilen, ne istediğini bilen, seçimini kendi yapmış birey..

1|0
    0|0
  • İnsan.
    Yabancı, arkadaş, komşu, kanka, sevgili, yatak partneri, dert ortağı.

Normal bir insandan farklı olmayan, cinsel bir yakınlaşmam yolsa cinsel kimliği tercihi beni ilgilendirmeyen bir insan. Bu kadar.

1|0
    0|0
  • Yanlış bedende doğmuş ve toplumun her türlü antipatisine karşı doğruya ulaşmak isteyen ve bundan vazgeçmeyen güçlü insan

1|0
    0|0
  • erkek ten kadına geçmiş cinsiyet deşitirmşi ameiyatla kadın olmuşu

1|0
    0|0
  • tercihtir

1|0
    0|0
  • bedeni ve ruhu farklı doğan insanların cerrahi müdahaleyle normale dönmüş halidir

1|0
    0|0
  • Kadın ruhlu erkektir.

0|0
    0|0
  • Kesme kasa

1|0
    0|0
  • kadın olmuş kişi.

1|0
    0|0
  • Tek cümle ile anlatmak zor. 😊

1|0
    0|0
  • Bir tercih ve zevk meselesi olup bazilariyla ( gercekten oyle olanlar ) sevismesi gayet muhtesem olan kisilerdir. ^^

1|0
    0|0
  • Kendisini karşı cinsten hisseden kişidir.

1|0
    0|0
  • google görsellere 'shemale' yaz ekranına gelsin :D

1|0
    0|0
  • Kadın olarak doğmamış ama öyle hisseden

1|0
    0|0
  • insan olarak ayırt etmem

1|0
    0|0
  • Saygı duymak zorundayız.

1|0
    0|0
  • Dönek

1|0
    0|0
  • travesti

1|0
    0|0
  • Trans yağ gibi birşey mi?

1|0
    0|0
  • Öf çok gereksizsin ölsene😄

0|0
    0|0
    • Genelleme yapmayı sevmem ama tanıdığım her rizeli yobaz :D kitap okuma oranı çok düşük bir il zaten.

• Kendisini karşı cinsin yerine koyan ve yaşantısına o şekilde devam eden kadın.

0|0
    0|0
  • Dönme, cinsiyet değiştiren, cerrahi operasyonlar ile erkekten kadına dönen işte

0|0
    0|0
  • dönmedir

0|0
    0|0
  • kendini kadin gibi goren hisseden yaşayan erkek

0|0
    0|0
  • Tarafını seçememiş birey bence. Madem kadın gibi hissediyorlar neden kestirmiyorlar. Korkulur bunlardan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 18

• Belkide soru "Trans kadın ne değildir?" Olmalı. Bir insan trans kadın diye seks işçisi değildir. Trans kadın diye günahkar ve dövülmesi gereken, dövüldükçe sevap kazanılacak biri değildir. (Haberini bilen bilir.) Trans birey sadece cinsiyetini değiştirmiş bireydir. Hepsi bu.

3|0
    0|0
  • trans kadın değil aslında; kendini erkek olarak hisseden kadın veya kendini kadın olarak hisseden erkek "trans birey" adını alır.

1|0
    0|0
  • Benden , Senden , Bizden daha güzel Kadın.

3|0
    0|0
  • travesti işte..

1|0
    0|0
  • Ruhu ile vücudu aynı cinsiyeti taşımayan kadın

1|0
    0|0
  • Trans kadın, kendisini doğuştan geldiği cinsiyete ait hissetmeyen ve bu yüzden ameliyatla kendine ait hissettiği cinsiyete geçen kadınlardır.

1|0
    0|0
  • Kadın gibi kadındır.

1|0
    0|0
  • Trans kadın da bir insandır.

1|0
    0|0
  • Trans kadın her kadın gibi özgürdür.

1|0
    0|0
  • Trans kadın, kadındır.

3|0
    0|0
  • İnsan. Bir kalıba koymaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Kendi yolunu korkusuzca çizmiş kadındır

1|0
    0|0
  • trans kadın tabiri yanlış gibi geldi.
    erkek görünümlü kadın.

1|0
    0|0
  • Erkekten dönme

1|0
    0|0
  • İçi başka dışı baska

1|0
    0|0
  • Aslında erkek cinsiyetine sahip bireyin kendini kadın olarak hissetmesi sonucu, kadın davranışları gösterip kadın gibi giyinmesi vs

0|0
    0|0
  • Sensin

1|0
    0|0
  • Aklima deniz geliyor manti yiyen deniz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...