Tacizlerle nasıl başa çıkıyorsunuz kızlar?

Arkadaşlar biraz önce yoldayken önüme toplu bir erkek grubu çıktı. Yanlarından geçip gittim sonra birisi "beyler bizim evin yönü o taraf değil bu taraftı galiba geri dönelim hahhahhah" dedi. Benim yürüdüğüm yöne döndüler. Hızlıca yürüdüm yetişemesinler diye ama bıktım bu tür şeylerden ne yapıyorsunuz böyle durumlarla karşılaşınca?

0|1
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Geceleri fazla dışarı çıkma , gündüz olsa bilr tenha yerlerde dolaşma. Tacizi geçtim , gaspcısı da var.

1|0
    0|0
    • Hangi saatlerde dışarı çıkalım Allah aşkına sabah oldu bu olay koskoca avm önünde

• Ben sadece tavsiye verdim. O sorunlu insanların düzeleceğini zannetmiyorum. Taksiye ve minibüse bile binerken dikkatli olun. Ne yazıkki ülkemizde durumlar böyle.

• @zeusapaka sorun ne yazıkki mekan ve zaman tanımıyor.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Hayvan herifler

0|0
    0|0
  • Bir kere kız kardeşimin başına gelmişti internet kafeden ödev çıkaracaktı kodumun abazaları onunla uğraşmış bende adam toplayıp kafeyi bastım ayrıca kafe arkadaşımın kafesi o korku onlara bayağı yetti değil internet kafe semtten geçmiyorlar artık.

0|0
    0|0
  • Erkek kıza laf atardı eskiden tanışmak için kızların hoşuna giderdi. Şimdi tamamen hayvanca laflar atılıyor kızlara. Grup halinde laf atma nedir ya

0|0
    0|0
  • Döverek oluyo genelde benim başa çıkma teknigim

0|0
    0|0
  • sıkıntı ya bayan tacizci var birsrürü

0|0
    0|0
  • sen çapulcu gurubuna denk gelmişsin. bir bok yiyemezler anca konuşurlar. dağ başımı bura lafınla parala onları

0|0
    0|0
  • erkekliğimden utandım. s

0|0
    0|0
  • tutun koparın

0|0
    0|0
  • arada kızlarda bana taciz ediyo

0|0
    0|0
  • Demek evin yönü bu taraf diyen Şerefsiz diğer Şerefsiz arkadaşlarını evdeki bacısınada götürür

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok zor işiniz.

0|0
    0|0
    • Her zaman oluyor yanıma göz yaşartıcı sprey almayı düşünüyorum ama onun da cezası var diyorlar

• Cezası var mı yok mu bilememde. Üzülüyorum hemcinslerim neden böyle yapıyor. bir insanı korkutarak onun üzerinde baskı kurarak beğenisini kazanamazsınki. Hoşlanıyosan ürkütmeden gider söylersin.

• Sizin yollar tenha galiba😊

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kız olmak zor

0|0
    0|0
  • Her erkek abaza ve odun degildir ahlaksız erkek vardir

0|0
    0|0
  • giyimine kuşamına dikkat et sadece önüne bak her sese kafanı çevirme.

0|0
    0|0
  • Biber gazı taşı yanında her ihtimale karşı.
    Artık ülkemizde her türlü beyinsiz var o yüzden ne yaparsan yap onlar seni buluyor. Kaçman bir işe yaramıyor. Çünkü her yerdeler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Otobüste t cetvelimi kullaniyorum yolda da Allaha emanetiz

0|0
    0|0
  • biber gazi mi ne ondan al yanina analarini aglat

0|0
    0|0
  • Otobuste cok zor oluyor

0|0
    0|0
  • Görmezden duymazdan geliyorum

0|0
    0|0
  • Bacak arasına bir tekme tamamdır :-D

0|0
    0|0
  • Allaha şukur hiç ugramadim

0|0
    0|0
  • başıma seninki gibi gelse sadece daha hızlı yürürdüm ama otobüste falan arkadan sürten olursa en yakın yerde inerim

0|0
    0|0
  • tenha yerlerde dolaşmıyorum. genelde de arabayla çıkıyorum. en büyük tacizi trafikteki beyinsizlerden çekiyorum, yalandan sıkıştırıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...