Bir kız neden sürekli gidip gelir?

Demek istediğim beni istemeyen bir insan var yani arkadaş olmayı becerebiliyoruz ama ona olan sevgimden bahsettğimde hep gidiyor ki bu gitmeler gerçekten hiçbir yerden görüşmemeler demek ama aradan belirsiz bir zaman geçtikten sonra ondan mesaj alıyorum? mesaj genelde şu oluyor; nabıyon?
Bunun sebebi nedir sizce?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bunun tek açıklaması var senin onu sevdiğini biliyor istediği zaman ona ilgi gösterecek tek insan olduğunuda biliyor. Hayatında sürekli birileri var ama beklediği ilgiyi bulamayınca tekrar seninle konuşup iyi hissediyor yani seni kullanıyor diyebiliriz seven insan bunu yapmaz arkadaşım

0|1
    0|0
    • bir insan doğruları neden bu kadar acımasızca söyler ya:D ulan ne dostlar gördüm senin kadar doğrusunu söyleyemediler bacım sağolasın:D napayım yani intikammı alayım?

• İntikam zayıf insanların işi bırak ne hali varsa görsün kullandırtma kendini hatta birgün öyle bir tersle ki canı istediği zaman hiçbirşey yokmuş gibi davranamayacağını öğrensin ayağını denk alsın unutma sana senden daha fazla kimse değer veremez. Dışarda milyonlarca insan var ve hakettiğin değeri birgün bulacağına eminim 😄

• amin ya valla hani onunla çocuklarımızın olduğu hayallerine bile giriyordum ben:D ben böyle biri değildim ya ne ara böyle oldum onuda bilmiyorum:D sağolasın bacım görüşlerin için

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkıldıkca yazıyo seni onu sevdiğin gibi sevmiyo demek oluyo 😨üzgünüm 😔🔫

0|1
    0|0
    • ondan nedense çok eminim biliyorum ki kabullendim bunu zaten

• Yapacak bişey yok sanırım 😔

• tek sorun onda değil zaten o yüzden kabullendim bunu:D ben bir kere bile yüzüne sevdiğimi söylemedim söyleyemedim bir de onun yanında hep olduğum insanın dışında biri gibi davrandım illa yapılcak bir şey varsa o da bir şey yapmamak heralde:D

• görüştüğü takıldığı birileri vardır sen 2. plandasındır ya da cidden arkadaş olarak görüyodur

0|1
    0|0
    • en yakın arkadaşı arkadaşım sürekli görüştüğüm biri değil ama sorduğumda yok öyle biri demişti hatta saçmalama öyle bişey olsa sana derim dedi

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana ilgisi var gibi ama kaçıyor belkide ısınamadı ya da yaşadığı şeylerden dolayı olabilir güvensizlik he zamana bırakıyordur bırakmıyorsa harfi kafa 1 milyon

0|1
    0|0
    • abi ne diyorsun ya ben bana güvenmiyor diye bir ara kendimden o kadar emindim ki onun insanlara karşı güvenini kıran eski sevgilisini pattes etmeyi planladım

• hahahaha elbistana gidip gelen bir arkadaşım vardı gazozla elini yıkadığından beri görüşmüyorum kendsiylen

• Puahhshs gazozla el yıkamak nedir abiya adssfdg :D

• Bence aslında o da istiyo ama çekiniyo

0|1
    0|0
Yükleniyor...