Kendimi ezik hissediyorum?

Lise 3'te normal statüte bir kadınım. Sınıfta önceden konuşmayı kestiğim kızlar benimle uğraşmaktan vazgeçmiyor. Okulun çevresi evime uzak, yani bir olay olduğunda tek başıma kalacağım. Bundan korktuğum için de yaptıklarına ses çıkarmıyor ve katlanmak zorunda kalıyorum ama psikolojim çok kötü durumda. Kendimi toparlayıp güçlü hissetmek istiyorum çünkü susmak, göz yummak beni ezik hissettiriyor. Ama bunu nasıl yapsam bilemiyorum, zaten asosyal bir insanım fazlasıyla, pek arkadaşım yok. Düşünceleriniz benim için çok önemli, lütfen yardımcı olun :)

Güncellemeler:
Bana güzelsin diye kendini bir şey zannetme, senin yaşın kadar leşim var dedi ya. Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum artık.
Özel okuldayım, yani kimsenin okuldan attırılması pek mümkün olmuyor. Asıl sorun o zaten.

0|0
911

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Ata sözü köpege satasmaktan sa dagı dolasmak iyidir diye. hic morelini bozma ama süpheli durumlarda resim ses kaydı yap. dahası süpheli erkek ya da araba gördügünde caktırmadan resim ve kayıt yap. anladıgım kadar seni tahrik edip kavga ortamı yaratmak amacındalar.

1|0
    0|0
  • hissetme

1|0
    0|0
  • bazen adalet mümkin olmuyor ve alttan almak zorunda kalıyorsun :) şunu yap bunu yap desem işler iyice büyür. kötü bir fikir verip vicdanımın sızlamasını istemiyorum. ama yapabilirsen eğer okul çıkışlarında seni alan bir erkek cinsiyetinde akraban ya da abi gözüyle baktığın birisi olsun. daha sonra ise okul çıkışında birşey yapamayacakları için sende onlarla aynı şekilde davranırsın ;)

0|0
    0|0
  • Geçer ya

1|0
    0|0
  • Mahallende bir kaç komşu oğlu kuzu varsa söyle onlara çıkışta yolda ayar versinler o kızlara bidaha yapabiliyorlar mı bak bir

0|0
    0|0
  • Dünya'da ki en Mükemmel insanım yaz bir kağıda yanında cüzdanında sürekli olarak göz önünde bulundur 😉

0|0
    0|0
  • takma kafana :) olur böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • Asi olacaksın bu hayatta bas tokatı bak nasıl adam oluyor

0|0
    0|0
  • çok basit dik dur, insan eğebileceğini büker

0|0
    0|0
  • Bende lise 3 teyim detayli olarak anlatirsan sana yardimci olabilirm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Önce arkadaş bul sonrada seni ezmelerine izin verme

1|0
    0|0
  • sınıf değiştir ya da okul başka türlü var olan düzeni değiştirmen zor okul değiştirirsen yeni arkadaşlar edinir girişken bir insan havasıyla başlarsan daha mutlu olursun

1|0
    0|0
  • Rahatsiz oldugunu soyle is kavgaya giderse gitsin kavga oldugu zaman ilk onlar vurunca vur nefsi mudafaydi dersin alt tarafi dayak yersin o kadar

1|0
    0|0
  • Okulun rehber öğretmeni ya da psikologuyla konusmalisin

0|0
    0|0
  • sorun ne aranızdaki

0|0
    0|0
  • yeni bir okula git orda yeni arkadaşlar edin artık o okulda bir başlamışlarsa bir daha kesmezler dalga geçmeyi muhtemelen

0|0
    0|0
  • Kadinmisinn

0|0
    0|0
  • Nasıl bir okula gidiyorsun sen ya. O okulu değiştir. Kızın söylediği söz ne biliyim çok apaçi bence. Düzgün bir okul yok mu evine yakın. AyıracA bu şekilde sürekli tehdit ediyorsa o apacayi polise savcıya şikayet edebilirsin

1|0
    0|0
    • özel okuldayım meslek bile değil sen düşün saçmalığı, evime en yakın olanı orası zaten.

• Bende özel okula gittim bizde de o kadar olmasa da öyle tipler vardı ama ben ağırlığımı koydum korkuttum hepsini. Ama şimdi düşününce keşke o tiplerle uğraşacağıma derslerime daha çok çalışsaydım okulumu değiştirşeydim diyorum. bence eğitimi daha iyi olan bir özel okula git ailen para veriyor oraya o tiplerle uğraşman için değil.

Yükleniyor...